317

به این دلیل بیشتر ماکارونی میل کنید

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

کسانی که ماکارونی می خورند سطوح بالاتری از برخی مواد مغذی دارند.

به این دلیل بیشتر ماکارونی میل کنید

دوست داران ماکارونی فیض ببرید! یک تحقیق جدید نشان می دهد که این کربوهیدرات محبوب-که در سراسر جهان افرادی که رژیم دارند از خوردن آن اجتناب می کنند-در واقع می تواند برای شما بسیار مفید باشد، مفید تر از آنچه تصورش را کنید.

تحقیقات انجام شده از سوی انجمن ملی پاستا نشان می دهد که افرادی که به طور منظم ماکارونی می خورند مقدار بیشتری ویتامین های حیاتی، مواد معدنی و مواد مغذی دریافت می کنند.

اگرچه این داده ها مقرضانه به نظر می رسند و به نفع این غذای لذیذ هستند، دانشمندان تحقیقات کاملی را بر روی این ماده ی غذایی زیر نظر سازمان ملی آزمون تغذیه و بهداشت انجام داده اند.

آن ها کیفیت رژیم غذایی بزرگسالان، ۱۹ سال و بالاتر، را در آمریکا از سال ۲۰۰۱ تا سال ۲۰۱۲ بررسی کردند و نتیجه گرفتند که افرادی که ماکارونی می خورند سطوح فولات، آهن، منیزیم و فیبر بالاتری دارند-که همه بخش مهمی از یک رژیم غذایی متعادل و مناسب هستند. علاوه بر این دریافت چربی های اشباع و قند کمتری نسبت به افرادی که ماکارونی نمی خورند دارند- دوعاملی که منجر به افزایش وزن می شوند.

اما اطلاعاتی در مورد میزان مصرف ماکارونی این افراد و اینکه اغلب چه وقت هایی ماکارونی می خورند و همچنین در مورد نمونه های تنظیم شده داده ها وجود ندارد.

رژیم متعادل

به خاطر داشته باشید که ماکارونی به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل و متنوع در نظر گرفته می شود و بسیار مفید است. دایان وِلاند، متخصص تغذیه و مدیر ارتباطات تغذیه ای انجمن ملی پاستا این را مورد تأکید قرار می دهد:

«پاستا می تواند یک مانع ساختاری مفید برای مواد مغذی باشد، زیرا سیستم توزیع مناسبی برای میوه ها، سبزیجات، گوشت بدون چربی، ماهی و حبوبات است. این تجزیه و تحلیل بر اهمیت غلات مانند ماکارونی به عنوان ماده ی غذایی سازگار با رژیم غذایی متعادل تأکید می کند. این نشان می دهد که افرادی که ماکارونی می خورند رژیم غذایی باکیفیت تری نسبت به افرادی که نمی خورند دارند.»

نظر سنجی از ۲۳۰۰۰ ایتالیایی در سال گذشته نشان داد که شاخص ایجاد توده و تومور در افرادی که ماکارونی می خورند کمتر است. در واقع حتی ثابت شده آن هایی که ماکارونی می خورند لاغر تر از آن هایی که ماکارونی نمی خورند هستند.

البته یادآوری این نکته نیز حائز اهمیت است که ما در انگلستان بیش از مقدار مورد نیازمان ماکارونی می خوریم، در حالیکه مقدار توصیه شده به اندازه ی یک توپ تنیس است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.