698

ترکیبی جادویی برای جرم‌گیری و سفید شدن دندان

|
0 دیدگاه

زرد شدن دندان‌ها می‌تواند به دلیل عدم رعایت نکات بهداشت دهان و دندان و وجود جرم روی دندان‌ها باشد که جرم‌گیری در این خصوص موثر است .

ترکیبی جادویی برای جرم‌گیری و سفید شدن دندان

در جرم‏گیری از طریق روش مکانیکی جرم‏هایی را که روی دندان رسوب کرده‏ اند برداشته میشوند و هیچ ساییدگی روی دندان‏ها ایجاد نمی‏شود . اما روش بلیچینگ یا سفید کردن دندان‏ها تاثیر مستقیم روی مینای دندان‏ها دارد . به این صورت که موادی روی مینای دندان گذاشته شده و بعد از چند دقیقه آن مواد را برمی‏دارند که این باعث تغییر رنگ دندان‏ها می‏شود .

بهتر است بدانید که روش جرم‏گیری فقط مکانیکی است اما سفید کردن دندان‏ها مکانیکی و شیمیایی است .

ترکیبی جادویی برای جرم‌گیری و سفید شدن دندان

بهداشت دندان

برخی از مردم جرم‌گیری را برای مینای دندان مضر می‌دانند ولی برخلاف تصور آنها، ‌جرم‌گیری نه‌تنها برای دندان ضرری ندارد بلکه با برداشتن مواد خشن و پلاک میکروبی از سطح دندان به سلامت لثه‌ها نیز کمک می‌کند . سلامت دندان بیانگر سلامت کلی شما است . یکی از راهکارهای اصلی تامین سلامت دهان و دندان استفاده از دهان شویه است .

دهان‌شویه‌های طبیعی انتخاب مناسب‌تری هستند . یکی از شوینده‌های قوی سدیم بی‌کربنات است که خاصیت جرم زدایی را نیز دارد . در ادامه قصد داریم ترکیب طبیعی را به شما معرفی کنیم که همچون یک دهان‌شویه قدرتمند عمل کرده و جرم‌های دندان‌هایتان را کاملا از بین برده و رنگ سفید زیبایی را به آنها میبخشد .

مواد مورد نیاز

یک عاشق غذاخوری جوش شیرین
نصف قاشق چایخوری نمک
نصف فنجان هیدروژن پراکسید
نصف فنجان آب سرد
نصف فنجان آب گرم
مسواک
خلال دندان

طرز تهیه

در ابتدا نمک و جوش شیرین را با هم ترکیب کنید . سپس مسواک را داخل آب گرم فرو کنید تا مرطوب شود . سپس ترکیب نمک و جوش شیرین را روی آن مالیده و دندان‌هایتان را به کمکش تمیز کنید. این کار را برای دو دقیقه انجام دهید .

در مرحله بعد، هیدروژن پراکسید را با آب گرم ترکیب کرده و دهانتان را به کمک آن بشویید . در نهایت نیز رسوب بین دندان‌ها را با خلال دندان برداشته و دهان و دندان را توسط آب سرد بشویید .

1 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.