480

با نوشیدن شیر موز ,بدنتان را تقویت کنید

|
0 دیدگاه

شیر موز ترکیبی از موز و شیر یک نوشیدنی خوشمزه است. این نوشیدنی  در کره و ژاپن بسیار پرطرفدار است، و  در بسیاری از نقاط دیگر جهان هم طرفدار دارد  .

با نوشیدن شیر موز ,بدنتان را تقویت کنید

برخی از آمریکایی ها  این نوشیدنی به عنوان یک نوشیدنی فصل تابستان که بستنی خیلی گران یا در دسترس نیست، استفاده میکنند این نوشیدنی خانگی خیلی خوشمزه و سالمتر از شیر موزهای آماده است.

برای درست کردن  شیر موز  یک موز و یک لیوان شیر، کمی وانیل را  در یک مخلوط کن ریخته تا موز پوره شود، و بعضی ها  کمی شکر هم اضافه میکنند همچنین می توان آن را ساده یا  با دارچین، ، همراه با چند تکه یخ  شبیه به  میلک شیک سرد استفاده کرد.

برخی از افراد  این نوشیدنی را به دلیل  فرح بخش و دلپذیر  بودن نسسبت به سایر نوشیدنی ها انتخاب میکنند   زمانی که یخ اضافه  مسشود بسیار مناسب  در ماه های گرم تابستان است. همچنین می توانید  با اضافه کردن بلغور جو دوسر  یا افزودنی های دیگر طعم های مختلفی به آن داد.

شیر موز  مواد مغذی فراوانی داد که می تواند مفید باشد. موز سرشار از پتاسیم، ویتامین C، فیبر، منگنز، و ویتامین B۶ هستند. بسیاری از ورزشکاران  موز را در برنامه غذایی خود میگنجانند و دلیل آن  تا حدودی به دلیل افزایش جذب پتاسیم  است که می تواند به کاهش گرفتگی عضلانی بعد از ورزش کمک کند.

شیر همچنین  مواد مغذی مفید دارد ، به ویژه هنگامی که آن را با کلسیم و ویتامین DD بخوریم هنگامی که شیر موز ساده  است، بدون شکر، می توان آن را میان وعده سالم و لذت بخش بشمار آورد.

اگر دسترسی به مخلوط کن ندارید،  می تواند  موز را،با چنگال، قاشق، یا گوشت کوب له کرده و از صافی رد کنید  سپس به آرامی شیر  را به موز له شده اضافه کنید و بنوشید.

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.