374

بهبود میزان کلسترول با روغن نارگیل

|
0 دیدگاه

چربی های اشباع سالم در روغن نارگیل می توانید سطح کلسترول را تحت کنترل نگه دارد.

بهبود میزان کلسترول با روغن نارگیل

این اساسا “خوب” بودن  لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL) کلسترولاست.یک مطالعه در سال ۲۰۰۴۴ در بیوشیمی بالینی منتشر شده  اثرات مفید روغن نارگیل در کاهش سطح چربی را اثبات کرد. این  به دلیل  اجزای پلی فنل بیولوژیک فعال موجود در روغن نسبت داده شده است.

با بهبود کلسترول HDL و کاهش اثر کلسترول LDL، این روغن سالم نقش کلیدی در کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی ایفا می کند.همچنین، روغن نارگیل کمک می کند تا کار تیروئید بهتر شده، چون هنگامی که تیروئید  به درستی کار نکند منجر به سطوح بالاتر کلسترول بد میشود.

کشته شدن میکروارگانیسم های مضر

این که  آیا  از یک عفونت باکتریایی یا قارچی ویروسی رنج می برید، روغن نارگیل   همه مشکلات را درمان میکند.اسید لوریک در روغن نارگیل ضد باکتری موثر، عامل ضد ویروسی و ضد قارچی است. هنگامی که اسید لوریک هضم می شود،  به شکل ماده ای به نام مونولورین،در می آید که می تواند باکتری های مضر، ویروس ها و قارچ که باعث مشکلاتی زیادی در بدن  می شود.

از بین ببرد برای مبارزه با قارچ مانند   پای ورزشکاران، شما می توانید از روغن نارگیل به طور مستقیم در منطقه آسیب دیده استفاده کند.روغن نارگیل  به مبارزه با ویروس ها و باکتری های مضر  که می تواند بسیار جدی باشد کمک میکند

دستور استفاده از  روغن نارگیل برای مصرف داخلی این دستور در مورد اینکه چه مقدار روغن نارگیل باید بخورید:

بزرگسالان – ۳ قاشق غذاخوری در روز
سالمندان  – ۲ قاشق غذاخوری در روز
کودکان – ۱ قاشق غذا خوری در روز
کودکان نو پا – ۱.۵ قاشق چای خوری در روز

هر روز روغن نارگیل بخورید تا از فایده های بینظیر آن استفاده های لازم را ببرید و بدنی سالم و تندرست داشته باشید از سایر منفعت های روغن نارگیل در پستهای قبلی دیدن کنید

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.