1895

درمان سوزش معده با استفاده از سرکه سیب

|
0 دیدگاه

آیا شما هم از سوزش معده رنج می برید؟ آیا معده شما مثل آتش می سوزد؟ خب شما تنها نیستی.

درمان سوزش معده با استفاده از سرکه سیب

بسیاری از مردم این حس ناخوشایند را تجربه می کنند.به غیر از احساس سوزش، ممکن است ناراحتی در قسمت فوقانی شکم یا پایین قفسه سینه ، نفخ، گاز، آروغ زدن، احساس سیری هنگام غذا خوردن، و حالت تهوع احساس کنید.

اسید بیش از حد در معده به احساس سوزش، منجر میشود که می تواند به چند دلیل اتفاق بیفتد برخی از علل شایع عبارتند از: گاستریت (التهاب معده)، بیماری ریفلاکس معده به مری (GERD)، آلرژی غذایی یا عدم تحمل، سندرم روده تحریک پذیر (IBS)، زخم معده، بیماری سلیاک و هلیکوباکتر پیلوری (H. پیلوری) عفونت باکتریایی است.

دیگر علل مهم و قابل توجه احساس سوزش در معده شامل عوارض جانبی داروها یا مواد مخدر، استرس ، سوء مصرف الکل، سیگار کشیدن، چاقی، استفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها، و یک رژیم غذایی نامناسب است .با توجه به علل متعدد و متنوع احساس سوزش در معده، پیدا کردن علت دقیق قبل از شروع یک برنامه درمانی خیلی مهم است . برای تشخیص مناسب، باید با دکتر خود مشورت کنید.

برای رهایی از این مشکل،میتوانید بدون دارو با استفاده از سرکه سیب سوزش معده را از بین ببرید.

سرکه سیب طبیعی یک درمان خوب برای سوزش معده است. سرکه سیب دارای یک اثر alkalizing که تعادل سطح اسید در معده کمک می کند.این به نوبه خود باعث ا هضم آسان تر غذا شده و مانع از بوجود آمدن اسید معده اضافی می شود ، که اغلب باعث این مشکل دردناک می شود. همچنین کمک می کند بازگرداندن PH مناسب در معده است.

مخلوط ۱ تا ۲ قاشق چایخوری سرکه سیب خالص را در یک لیوان آب ولرم بشوئید.
کمی عسل (اختیاری) و کاملا مخلوط کنید.
نوشیدن یک یا دو بار در روز قبل از غذا توصیه می شود.

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.