842

درمان هموروئید با روغن نارگیل

|
0 دیدگاه

هموروئید معمولا به عنوان بواسیر شناخته شده است، یک بیماری دردناک و آزار دهنده است که در قسمت پایین روده قرار دارد روغن نارگیل در درمان  هموروئید بسیار موثر است.

درمان هموروئید با روغن نارگیل

طبیعت ضد التهابی آن  سبب بهبودی سریع است. همچنین، روغن نارگیل به عنوان یک ملین طبیعی به اجابت مزاج بهتر و جلوگیری از یبوست، یکی از علل اصلی هموروئید است کمک میکند مصرف ۱ تا ۲ قاشق چایخوری روغن نارگیل برای اجابت مزاج روزانه خیلی کمک میکند

افزایش انرژی و استقامت:

اگر  احساس کردید انرژی پایینی دارید  شروع به مصرف روغن نارگیل کنید.چربی های سالم، به خصوص تری گلیسیرید با زنجیره متوسط،  مستقیما از دستگاه گوارش به کبد، جایی که  به عنوان یک منبع سریع انرژی استفاده می شود.تولید و سوخت و ساز بدن  را افزایش می دهد. این یکی از دلایلی است که روغن نارگیل برای افراد مبتلا به خستگی آدرنال و تیروئید مفید است.

برای افزایش سطح انرژی  ۱ تا ۲ قاشق غذاخوری روغن نارگیل به غذای خود اضافه کنید

کاهش تشنج:

حتی یک دوره کوتاه از تشنج ترسناک است، اما کسانی که  از صرع  و تشنج  رنج می برند توصیه شده است.برای کاهش تشنج، یک رژیم غذایی کتوژنیک (کربوهیدرات بسیار کم، چربی بسیار بالا) توصیه می شود. این نوع  تغییر در رژیم غذایی  با استفاده از چربی به جای کربوهیدرات ها به عنوان سوخت اصلی در نهایت باعث افزایش کتون ها در خون، شده  که اثرات درمانی خوبی  بر سلول های مغز میگذارد

روغن نارگیل تشنج را کاهش میدهد

یکی از اجزای اصلی یک رژیم غذایی کتوژنیک  روغن نارگیل است، با توجه به تری گلیسیرید با زنجیره متوسط ​​آن است.یک پژوهش در سال ۲۰۰۸ منتشر شده  گزارش می دهد که یک رژیم غذایی کتوژنیک در  درمان کودکان مبتلا به صرع  مفید است.برای کمک به کاهش تشنج، مصرف ۱ قاشق چای خوری از روغن نارگیل  ۳ بار در روز توصیه می شود به تدریج ۲ قاشق غذاخوری در روز افزایش دهید.

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.