504

ارتباط بین دهان و پروستات سالم

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

در انتظار اتفاقات بزرگ، طوفان، سیل و بلاهای ناگهانی نباشید.

ارتباط بین دهان و پروستات سالم

زیرا دهان و دندان و بزاق که از خود ما است می تواند عامل بیماری زا باشد. آنچه در بین دندان ها و یا خود دندان های آسیب دیده می گذرد و حتی فلزات سنگینی که در پر کردن دندان ها به کار می رود می تواند عامل دگرگونی و بروز سموم در بدن باشد. چگونگی فشار این سموم بر اعضا بدن بدین قرار است:

۱- گذر حیاتی سلامت و بهداشت را در هم می ریزد.
۲- سموم را در همه اعضا جایگزین می کند.
۳- دستگاه مصونیت سازی را آشفته می کند.
۴- با اثر گذاشتن روی اتصالات عصبی بین سر و نخاع و تنه حتی اثر سوء روی خون رسانی به بافت ها و از جمله به پروستات خواهد داشت که به علت تهاجم میکروب و قارچ و انگل ها پیش درآمد سرطان پروستات می شود.
۵- بهم ریختگی در روان شدن انرژی و توان به همه اعضا ایجاد می کند.

سلامت هرگز بدون بهداشت کامل دهان و دندان مقدور و میسر نیست. دهان و دندان و لیه بایستی عاری از عفونت بارز و مخفی باشد. زیر بخش پر شده دندان ها که خود معجونی از ۵۰ درصد جیوه و فلزات سنگین دیگر است مراکز عفونت باقی می ماند.

اگر چه خلاف این نظر بیشتر مورد توجه دندانپزشکان است اما در بعضی از موارد لازم می شود که این فلزات سنگین موجود در پرشدگی های دندان ها از محل خود خارج شود تا سلامت کنترل خون و عفونت دندان و دهان به دست آید.عفونت مخفی می تواند خطرناک باشد.

دندان هایی که در ظهر خوب است و یا پر شدگی ها و ترمیم که به نظر سالم و خوب است هنوز می تواند حاوی عفونت مخفی در زیر خود باشد.

دندان مرکز تجمع میکروب ها و ویروس و قارچ است زیرا در تماس با محیط، خوردن غذا، دست در دهان کردن و بوسیدن این آلودگی ها از جایی به جایی و از دهانی به دهان دیگر سرایت می کند. شک نیست که اغلب این میکروب ها به سلامت ما کاری ندارند مگر در مواقعی که مصونیت در مقابل آن ضعیف شود که شخص را دچار بیماری می کند و هر گاه بدن ضعیف شده دهان علائم و هشدار بروز چنین فسادی را آشکار می سازد.

بعضی معتقدند که هر چه هم با دقت دندان ها پر شود و روت کانال گرد باز هم آسیب موجود است روزی خود را ظاهر خواهد ساخت و منجر به خروج دندانهای آسیب دیده خواهد شد. این همه به ما می اموزد که سعی کنیم به درمان دقیق و بسیار فنی و کارشناسی آسیب های دندان و لثه بپردازیم.

زیرا ذخیره شدن جیوه در دندان ها و دیگر اعضا می تواند نگران کننده باشد. یک راه سم زدایی خلاص شدن از همین فلزات سنگین است هر گونه پوشش های فلزی از قبیل طلا و مخلوط آنها بر روی دندان ها می تواند میکروب و عفونت را در زیر خود مخفی کند و فساد بخشی از زیر آن را اضافه کند.

مضافا بر اینکه مخلوط و ملقمه فلزات و جیوه به علت داشتن بارهای الکتریکی متفاوت، ایجاد واکنش های ویژه در کناره های محل استقرار خود خواهد داشت حتی فلز تک و خالص هم می تواند چنین عواقبی را داشته باشد.

به هر حال وجود تحریک در اطراف دندان و لثه عامل بروز و نشستن عفونت در بخش هایی از دهان می شود که اگر مصونیت سازی در مقابل آن کوتاه بیاید ما را دچار آشفتگی درون خواهد کرد. تب، درد بی قراری و دردهای عصبی به جای خواهد گذاشت که گاهی اشکالات بینایی و شنوایی ایجاد می کند.

عفونت های شدید و تند دندان ها و لثه ها واکنش های شدید در دهان ایجاد می کند و موجب تورم شدید و آبسه و تب می شو که انسان از آن غافل نخواهد شد لیکن عفونت های مخفی و آرام است که به تدریج انرژی را می کاهد و سبب استیلای بیماری ها بر مصونیت می شود. بالاخره شخص را دچار و گرفتار عارضه خواهد کرد و این همان وقتی است که جسم بدون دفاع می ماند و در مقابل بیمار انرژی رها نمی کند.

ضعف عمومی شخص را دچار بیماری های دیگری هم خواهد کرد. از جمله عفونت از راه عروق و اعصاب به مغز راه باز می کند و یا با فرو بردن عوامل بیماری زا همانند چتری عوامل بیماری زا به تمام اعضا سرایت خواهد کرد. به راحتی متوجه می شویم که مغز فاصله چندانی با دندان های فک بالا ندارد و به راحتی در معرض خطر است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.