399

برای شادتر کردن یک زندگی زناشویی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

شروع یک زندگی مشترک با شخص مورد علاقه‌تان قطعاً هیجان انگیز خواهد بود. تقریباً همه چیز قابل پیش بینی به نظر می‌رسد.

برای شادتر کردن یک زندگی زناشویی

در نهایت این پیش‌بینی‌ها به تدریج از میان رفته و در برخی مواقع قابل پیشگویی خواهند شد که به دنبال آن حس یکنواختی  و کسل‌کنندگی در زندگی پایان می‌یابد.بر اساس مقاله‌ای منتشر شده ازABC News ، راه‌های اصلی برای حفظ زندگی مشترک، زنده نگهداشتن بارقه‌های پرواز و شادکامی از طریق قوه تخیل است.

فراهم کردن شرایط مورد نیاز برای بقای یک زندگی مشترک

فهرست این شرایط در اینترنت، کتاب فروشی‌ها و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی هنری قابل دسترسی است. در صورتی که بخواهید خلاقیت بیشتری به‌کار ببرید خودتان می‌توانید یک فهرست از شرایطی که تناسب بیشتری با اخلاق و روحیه‌تان دارد فراهم نمایید. برای زوج هایی که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز نموده‌اند،

شرایط مورد نیاز برای بقای زندگی مشترک می‌بایست شامل مواردی باشد که مشکلات را هر چقدر هم بزرگ در نظر آنها همانند یک آب‌نبات جلوه دهد تا به عبارتی با لیس زدن مشکلات از آنها بگذرند. در نهایت، با اشاره‌ای به تفاوت‌های فردی بین زوج این نکته را به آنها یادآور شود که زندگی مانند آب‌نبات‌های ترش و شیرین، هم از لحظه‌های خوش تشکیل شده و هم لحظه‌های دشوار.

از این رو به زوج‌های خوشبخت متذکر می‌شود که با نشان دادن انعطاف بیشتر می‌توانند در جهت فراهم کردن شرایط بقای زندگی مشترکشان پیش روند.

لحظه‌های خوش

سعی کنید خنده و شادی را به طور مساوی به بخش‌های مختلف زندگیتان اضافه کنید. به عنوان مثال، این را به صورت یک قانون برای خود در نظر بگیرید که هر شخص می‌بایست هر روز در زمان صرف شام یک لطیفه تعریف کند. یک راه دیگر این است که چند جمله خنده دار بر روی یک تکه کاغذ بنویسید و آن را درون جیب شریک زندگیتان بگذارید.

اطرافتان را با افرادی که اهل خنده و شوخی هستند پر کنید. این کار بر روحیات شما نیز به عنوان یک زوج تأثیر خواهد گذاشت. شب‌ها فیلم تماشا کنید، فیلم‌های کمدی انتخاب و در کنار آن غذایی سبک میل کنید.

قرارهای شبانه

خانه را ترک کنید، سعی کنید کاری در خارج از خانه انجام دهید. اگر زمستان بود، با هم اسکی و اسکیت روی یخ یاد بگیرید.

به بولینگ بروید و امتیازهایتان را برای بازی بعدی ثبت کنید تا در قرار بعدی آن را ادامه دهید. به عنوان یک زوج از خود در حال عبور از خیابان‌ها فیلم بگیرید. به نقاطی از شهر که مورد علاقه‌تان است بروید. از بازار کهنه‌فروشان دیدن کنید و چیزی بخرید که یادآور خاطره آن روزتان در کنار هم باشد.

به مراکز خرید ماشین بروید و رانندگی با ماشین را امتحان کنید. صرفاً برای لذت بردن از این کار دست در دست در پارک بدوید. به جایی که بار اول یکدیگر را ملاقات کردید بروید و تظاهر کنید همدیگر را نمی‌شناسید؛ سپس دوباره با هم آشنا شوید. آهنگ‌هایی که با آنها خاطرات مشترک دارید را همخوانی کنید. در نزدیکی‌تان کلوپ‌هایی که برنامه های کمدی دارند را شناسایی کنید، به آنجا بروید و با هم بخندید.

سفرهای کوتاه 

سفرهای کوتاه آخر هفته می‌تواند اقامت در نزدیکی یک پارک دیدنی باشد.

قایق سواری در رودخانه همراه با سرگرمی در سفرهای شبانه بسیار عالیست. آخر هفته را در یک شهر تاریخی سپری کنید. از نقاط مختلف شهر دیدن کنید و مطالب تاریخی در رابطه با آن منطقه را فراگیرید. از شهر محل تولد هر کدامتان بازدید کنید. در نهایت روزتان را با یک شام عاشقانه و رقص به پایان برسانید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.