673

بوی بد دهان و چاقی به دلیل روده ناسالم

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

اگر در لاغر شدن با مشکل مواجه هستید ممکن است روده های ناسالمی دارید.

بوی بد دهان و چاقی به دلیل روده ناسالم

افرادی که اضافه وزن دارند و یا چاق هستند درمقایسه با اشخاصی که وزن نرمالی دارند توازن باکتری های روده در آنها متفاوت است . در واقع، باید به تعادل باکتری در هنگام تعیین وزن توجه داشته باشید.مقادیر بالایی از باکتری ناسالم در روده کوچک می تواند میزان چربی، مواد معدنی و ویتامین را مختل کند.

هنگامی که بدن قادر به هضم و جذب نیست و در این مورد دچار مشکل است در واقع وزن افزایش میابد .

بوی بد دهان، ، یک مشکل و نشانه دیگری است که نشان میدهد ممکن است روده هایتان سالم نباشد.عدم توازن باکتریها در روده می تواند به رشد باکتری های مضر در دهان منجر شود، که باعث بوی بد دهان می شود. برای درمان این نوع از بوی بد دهان با دهان شویه دهان را بشوئید و بهداشت دهان را رعایت ش کنید.همچنین، بیماری کلیوی یا دیابت هم می تواند باعث بوی بد دهان شود.

مسائل مربوط به خلق و خوی

نوسانات خلقی، تحریک پذیری، اضطراب، استرس و افسردگی نیز میتواند به مشکلات سیستم گوارش مربوط باشد.باکتری های مضر در روده تولید سموم میکند که این سموم از طریق جریان خون وارد مغز میشوند و همین است که بر اخلاق انسان تاثیر گذاشته و همچنین سلامت روانی را مختل میکند .

مشکل خواب یکی دیگر از نشانه هایی است که ممکن است به دلیل سالم نبودن روده باشد.تنظیم سروتونین، یک انتقال دهنده عصبی ضروری است که نقش کلیدی در ایجاد و تنظیم الگوی خواب بازی می کند. وقتی سروتونین از حالت تعادل خارج میشود به بی خوابی و یا مشکلات خواب منجر می شود.

خوردن غذاهای مغذی برای درست کار کردن روده اهمیت زیادی دارد و همیشه سعی کنید از محصولات ارگانیک استفاده کنید و قند کمتر بخورید تا باکتری های ناسالم در روده رشد نکنند غذا را خوب بجوید تا هضم آن افزایش یابد بدن را خوب هیدراته کنید و از یک برنامه سم زدایی حداقل یکبار در ماه استفاده کنید سیگار و الکل مصرف نکنید و از آسپیرین، ایبوپروفن، ناپروکسن و دیگر داروهای ضد التهابی بدون تجویز پزشک استفاده نکنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.