353

تشریفات صبحگاهی برای بدن و ذهن مفید است.

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

 

آغاز کردن روز با تشریفات صبحگاهی صحنه را برای روزی ثمربخش آماده می کند.

تشریفات صبحگاهی برای بدن و ذهن مفید است.

رویاهای واضحی که مربوط به برخی مشکلات حل نشده می باشند ممکن است خواب شما را مختل کرده باشند، پس ایجاد تعادل بدن و ذهن شروعی مفید است. کارهای زیر را امتحان کنید:

هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوید قبل از آنکه از تخت خواب بیرون بیایید به تنفس تان دقت کنید. با دقت تمام به پنج تنفس تان توجه کنید. اجازه دهید بازدم به راحتی خارج شود.

توجه تان را به بالا تنه معطوف کنید.

شانه ها را شل کنید و فضایی ایجاد کنید تا نفس وارد شکم تان شود.

بر سر و گردن تمرکز کنید.

دقت کنید که با شل کردن چانه و قرار دادن زبان بر کف دهان می توانید فضایی داخل سرتان ایجاد کنید. تصور کنید که دکمه های پیراهن یا یک شال را از گردنتان باز می کنید پس اجازه دهید گردنتان آزاد و گلویتان باز شود. تنفس تان را همان طور که از بینی و گلویتان عبور می کند دنبال کنید. بگذارید هوا سوراخ های بینی تان را خنک کند.

همچنان که از تخت خواب خارج می شوید به بدن و به ویژه حالت بدنتان دقت کنید. وقتی که می خواهید حرکت کنید زمین را زیر پاهایتان احساس کنید از تمام فعالیت ها، حرکات، صداها، حواس و رایحه ها آگاه باشید.
اندکی درنگ کنید و به روزی که در پیش دارید بیندیشید.

ببینید از لحاظ جسمانی و احساسی چگونه می خواهید با خود در طول روز داشته باشید تمرکز کنید همان طور که روزتان را آغاز می کنید با دقت تمام به آنچه انجام می دهید توجه کنید به بدنتان دقت کنید. اگر در نقطه ای انقباض پیدا کردید پنج نفس تان را به آن قسمت تحت فشار هدایت کنید. در بازدم آن فشار را رها کنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.