420

جلوگیری از کم آبی به منظور کاهش مشکل تنفسی در نوزادان

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

در درمان مشکلات تنفسی،  مقدار زیادی مایعات به کودک بدهید این به جلوگیری از کم آبی، کمک خواهد کرد .

جلوگیری از کم آبی به منظور کاهش مشکل تنفسی در نوزادان

هیدراته  شدن نیز باعث رقیق شدن ترشحات بدن می شود، مخاط و میکروبها را از طریق این ترشحات بیرون برده و تنفس راحت تر می شود خوراکهایی نظیر شیر مادر و همچنین آب میوه و ماست  به نوزادان ۶ ماهه یا بزرگتر برای نوزادان کوچکتر  مقدار زیادی از شیر مادر یا شیر خشک توصیه می شود آب ولرم یا شیر به کودکان بزرگتر در فواصل منظم و آب میوه، سوپ سبزیجات نیز گزینه های خوبی هستند.

اگر فرزند شما مقدار زیادی از مایعات در یک زمان امتناع کند، به مقادیر کمتر ولی در دفعات بیشتر بدهید . همچنین، کودک خود را مجبور به خوردن  مایعات،نکنید چون باعث استفراغ کودک می شود.

دریافت  دوز روزانه  نور خورشید

اگر فرزند شما اغلب از مشکلات تنفسی مربوط به عفونت های تنفسی رنج می برد، می تواند به علت کمبود ویتامین D باشد.تحقیقات انجام شده در سال ۲۰۱۵ در بیماری های عفونی  منتشر شده گزارش می دهد که حفظ مناسب ویتامین D در بدن ممکن است یک روش درمانی و پیشگیری کننده موثر و ارزان برای دفع برخی از عفونت های دستگاه تنفسی در کودکان  باشد.

نور خورشید کمک می کند تا  بدن ویتامین D، تولید کند به طوری که  دست و چهره فرزند خود را  به مدت ۲۰ دقیقه در روز  در معرض نور خورشید قرار دهید با این حال، مطمئن شوید که اشعه خورشید زیاد شدید نباشد.

عسل

کودکان بالای یک سال که به دلیل سرماخوردگی و سرفه و  آسم  مشکل تنفسی دارند عسل بهترین درمان خانگی است آن به دلیل داشتن  ضد باکتری قوی، آنتی اکسیدان و  تقویت  ایمنی بدن است  ۲ قاشق چای خوری عسل خالص را با   ۱۱ قاشق چای خوری آب لیمو تازه مخلوط کنید و هرچند ساعت یکبار به فرزند خود بدهید  همچنین  می توانید  یک لیوان شیر گرم با عسل یک یا دو بار در روز به کودک بدهید.

توجه داشته باشید: هرگز عسل را به نوزادان کمتر از ۱ سال، ندهید چون باعث بیماری بوتولیسم می شود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.