537

حل مسائل پیچیده با کمک شکلات

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

اگر می خواهید در امتحان ریاضی که نیاز به محاسبات مختلف دارد شرکت کنید و نتایج عالی کسب کنید بهتر است قبل از شروع امتحان شکلات میل کنید.

حل مسائل پیچیده با کمک شکلات

مصرف این ماده خوراکی تاثیرات مفیدی بر قوه تحلیل مغزخواهد گذاشت برای تقویت هوش و حافظه خود و در زمینه حل مسائل پیچیده از این ماده غذایی مفید می توانید از شکلات کمک بگیرید .

 شکلات به علت داشتن مواد پلي فنول‌ها حاوي تركيبي به نام فلاوانول‌ها است که جریان خون را در مغز افزایش می دهد و همین سبب می شود تا قدرت تحلیل افراد در مسائل مختلف به خصوص در درس ریاضی افزایش پیدا کند.

 بر اساس مطالعه دانشمندان دانشگاه نورتومبريا دانش آموزانی که قبل از امتحان ریاضی از شکلات استفاده می کنند به مراتب در امتحان شان موفق تر از سایر دانش آموزان هستند و این مسئله بیشتر به خاطر تقویت قوه تحلیل مغز به وسیله پلی فنول های موجود در شکلات است.

در تحقیقی که د انشمندان دانشگاه نورتومبریا بر روی ۳۰ نفر  از افراد مختلف انجام داده اند به این نتیجه دست پیدا کردند که افرادی که ۵۰۰ گرم ترکیبات حاوی شکلات مصرف کرده مسائل تحلیلی مانند ریاضی را سریع تر  از دیگران حل کرده اند.گفتنی است،  مصرف شکلات داغ سبب می شود تا افراد محاسبات ریاضی را بهتر و زودتر انجام دهند همچنین مسائل سخت را به آسانی حل کنند.

شکلات علاوه بر تقویت هوش و حافظه از بروز بیماری های قلبی و پوکی استخوان جلوگیری و یک حس نشاط  را درافراد ایجاد می کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.