Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
شیوه های بازگرداندن رابطه جنسی به زندگی
452

شیوه های بازگرداندن رابطه جنسی به زندگی

|
0 دیدگاه

رابطه  جنسی در روابط عاشقانه مفید است. این  امر میزان کورتیزول (ماده شیمیایی مربوط به تنش) را کاهش می دهد و اکسیتوسین (هورمون ایجاد پیوند) را در جریان خون منتشر می کند.

شیوه های بازگرداندن رابطه جنسی به زندگی

اگر هوشیارانه زمانی برای ابراز فیزیکی عشق اختصاص ندهید متاسفانه شغل، فرزندان و کوله باری از سایر تعهدات می توانند مداخله کنند.

رابطه جنسی عاشقانه بخش مهمی از حفظ صمیمیت در رابطه می باشد. اما تمرکز بایستی بر آن سه کلمه باشد رابطه ی جنسی عاشقانه. روابط جنسی بدون احساسات گرم بین شما می تواند تجربه ای سرد و مجرد باشد. اگر بخشی از پیوند رابطه ی اولیه تان را از دست داده اید ارتقای جنبه ی جسمانی زندگی تان را در اولویت فهرست کارهایتان قرار دهید.

زوج های بسیاری گزارش می دهند هنگامی که بر ایجاد زمانی برای روابط جنسی عاشقانه تمرکز می کنند روابطشان به روال عادی باز می گردد.

برای بازگرداندن رابطه ی جنسی به زندگی و روابط خود راههای زیر را امتحان کنید:

زمانی را اختصاص دهید تا بدون مزاحمت با هم باشید. زمانی را در نظر بگیرید که عاری از فشارها باشد و این زمان برای هر دوی شما مناسب باشد. در صورت لزوم این زمان را به طور خاص در زندگیتان برنامه ریزی کنید. شما در حال اولویت دادن به مهم ترین شخص زندگیتان هستید.
محیطی پر حرارت و عاشقانه ایجاد کنید.

هر کاری را که برای خودتان یا همسرتان خوشایند است انجام دهید: نواختن موسیقی، روشن کردن شمعی معطر، لامپی رنگی یا مکانی راحت برای دراز کشیدن.

به آرامی شروع کنید. قبلا توافق کنید که برای شروع فقط همدیگر را نوازش کنید و ماساژ دهید تا حس نوازشی لطیف و پر حرارت را به خود یادآوری کنید. این رویکرد فشار را از اضطراب عملکرد بر می دارد. همان طور که یکدیگر را نوازش می کنید عشق را وارد کنید. عشق گزینه ای است که هر لحظه انتخاب می کنید پس تصمیم بگیرید بر آن تمرکز کنید.

به جای اوج لذت جنسی بر صمیمیت تمرکز کنید. درباره ی اوج لذت جنسی آن قدر نوشته شده است که می توانید تنش را زیاد کند. در حالی که شما می خواهید در سایه ی تجربه ای صمیمی به آرامش برسید. تدریجا می توانید به یکدیگر کمک کنید تا مجددا نوازشی را که موجب لذت تان شده پیدا کنید.

بگذارید نوازش شوید. به خود اجازه دهید از حواس بدنتان لذت ببرید و احساسات را با عشق بپذیرید. نیازی نیست هر یک از نوازش های همسرتان را جبران کنید.

اگر مشکلات جنسی دارید به یک مشاور متخصص مراجعه کنید. انزال زودرس و آمیزش ارضا نشده می تواند بسیار پریشان کننده باشند ولی شما می توانید با پیروی از مشاوره ی جنسی تخصصی بر این مشکلات غلبه کنید.

[click_like post_id='142947']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.