343

فرو افکندن احساسات زائد برای دستیابی به شادی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

زندگی مملو از آغاز و پایان است. طبیعت یعنی  تولد، رشد و مرگ شامل تحولاتی می شود که در اکثر فرهنگ ها با تشریفات خاص برگزار می شود.

فرو افکندن احساسات زائد برای دستیابی به شادی

مردم گاهی به صورت  اختیاری و گاهی اجباری تغییر شغل می دهند، ازدواج می کنند و به مکان های جدید نقل مکان می کنند. این امر توالی طبیعی زندگی است.

شاید شما وقایع غیر منتظره ای را تجربه کرده باشید که زندگیتان را تغییر داده اند مانند مرگ عزیزان، تصادفات، بیماری، تغییر مکان، اخراج شدن، طلاق، بارداری ناخواسته، سقط جنین و یا جنگ هر رویداد یک تاثیر احساسی دارد و بیانگر پایان و هم چنین شروع  است که در آن ناچار می شوید انتظارات خود را از زندگی تغییر دهید.

بعضی افراد قادرند به راحتی با ناسازگاریها کنار بیایند و چالش های زندگی را بپذیرند سایر افراد سالیان سال درگیر آسیب و تلخی یک رویدادِ بد می شوند.

نکته ی تعیین کننده ای که باید درک کرد این است که آن رویداد خارجی به تنهایی آزار دهنده نیست. در عوض دیدگاه فرد نسبت به تغییر است که بر ثبات احساسی تاثیرگذار می باشد. طلاق ممکن است زندگی یک نفر را ویران کند در حالی که موجب رهایی فرد دیگری می شود. تحول، عامل شادی و غم را در بر می گیرد.

حتی تحولاتی شاد مانند ازدواج، پدر یا مادر شدن نیز پایان جنبه هایی از خود و زندگیتان و هم چنین شروع جنبه هایی نو را در بر می گیرد.

تحولات به شما  اجازه ی پوست انداختن می دهند اما این فرایند بدان معنی نیست که شما تبدیل به فردی کاملا متفاوت می شوید درست مانند ماری که در طول زندگی پوست می اندازد اما در اصل همان مار است اصل شما هم در طول تحولاتی که تجربه می کنید به همان صورت باقی می ماند. شما فقط تصمیم می گیرید رنگ های جدید به تن کنید و از تجربیات پیشین آگاهی به دست آورید.

وضعیت احساسی شما تعیین کننده ترین تاثیر را بر کیفیت زندگیتان دارد. زندگی درونی شما بیش از زندگی بیورنی تجربه تان را شکل می دهد. بسیاری از مردم معتقدند اگر بسیار ثروتمند شوند خوشبخت خواهند بود. اما اگر شما در حال حاضر احساس بدبختی می کنید تحقیقات نشان می دهد که پول به تنهایی این مشکل را حل نمی کند. بهتر است راهی بیابید تا هم اکنون خوشبخت باشید.

ببیند هنگامی که وارد مرحله ی جدیدی از زندگی می شوید چه چیزی می تواند شما را خوشحال کند. سعی کنید این موارد را شناسایی کنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.