407

مسکن های مخدر خطرناک برای سلامتی

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

افرادی که موادمخدر مانند هروئین مصرف می کنند.

مسکن های مخدر خطرناک برای سلامتی

بهتر است با عوارض جانبی این محصولات مخدر آشنایی داشته باشند و در این امر زیاده روی نکنند چون می تواند خطر مرگ را برای این افراد در بر داشته باشید به هشدارهای متخصصین در این باره دقت کنید مصرف بیش از حد مسکن‌های مخدر نیز عوارض جبران ناپذیری در بر دارد .

تعداد مرگ‌های ناشی از مصرف بیش از حد هرویین در آمریکا در سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ بیش از چهار برابر شده است. دلیل این افزایش، پایین آمدن قیمت این ماده مخدر و افزایش قدرت آن است.

در سال ۲۰۱۵، ۱۲۹۸۹ نفر در آمریکا جان خود را به دلیل مصرف بیش از حد هرویین از دست دادند. این در حالی است که این عدد پنج سال پیش ۳۰۳۶ نفر بود.

در سال ۲۰۱۰، هرویین در ۸ درصد مرگ‌های ناشی از اووردوز نقش داشته است. اما این سهم در سال ۲۰۱۵ به ۲۵ درصد رسیده است. قیمت هرویین کاهش یافته است و به یک‌دهم قرص‌های مسکن مخدر رسیده است. ریچ هامبورگ، معاون اجرایی سازمان غیرانتفاعی «صندوق

سلامت آمریکا» گفته است: «اگر اول به سراغ مسکن‌های مخدر رفته باشید، ۴۰ برابر بیشتر احتمال دارد که به سراغ هرویین هم بروید. هرویین بخشی از مشکل بزرگ مواد مخدر در آمریکاست.»

البته تحقیقات نشان می‌دهد درصد مرگ‌های ناشی از مصرف بیش از حد مسکن‌های مخدر در طول سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ کاهش یافته است. همچنین درصد مرگ‌های ناشی از اووردوز کوکایین از ۱۱ درصد در سال ۲۰۱۰ به ۱۳ درصد در سال ۲۰۱۵ رسیده است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.