1296

نشانه های عدم تعادل در باکتریهای روده

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

درست کار کردن  سیستم گوارشی  برای سلامت کلی  انسان ضروری است. 

نشانه های عدم تعادل در باکتریهای روده

باکتری های خوب در سیستم گوارشی در  تقویت سیستم ایمنی بدن  ,مواد غذایی را  به انرژی تبدیل کرده، و  مواد خارجی و سموم را از بدن دفع میکند.اما اگر باکتری های بد در دستگاه گوارش بر باکتری های خوب غلبه کنند، همه چیز  عوض میشود. عدم تعادل در باکتری های روده نیز می تواند به طور بالقوه  کار سایر  اندام ها و سیستم های بدن را تحت تاثیر قرار دهد.

در واقع، عدم تعادل روده   به عدم تعادل هورمونی، بیماری های خود ایمنی، دیابت، خستگی مزمن، فیبرومیالژیا، اضطراب، افسردگی، اگزما، روزاسه و سایر مشکلات منجر میشود.اکثر مردم  درباره باکتری های روده آگاهی زیادی ندارند بنابراین  مشکلات خود را درمان نمیکنند. دانستن نشانه هایی از یک روده ناسالم به شناسایی مشکلات روده کمک زیادی میکند.

نشانه هایی مثل نفخ، گاز، اسهال و یا اجابت مزاج نامنظم نشانه روشنی از عدم تعادل در باکتری های روده می باشد.در روده هضم و تجزیه غذا انجام میگیرد  اما  اگر دچار گاز، نفخ و یا آروغ زدن  باشید این  به دلیل دستگاه گوارش نامتعادل است یعنی سیستم گوارشی شما نمیتواند کار خود را بدرستی انجا دهد و دچار مشکل شده است.

گاز بیش از حد می تواند در دستگاه گوارش به علت هضم ضعیف  غذاها باشد که توسط باکتری ها در روده بزرگ گاز تولید میکنند مشکلات دستگاه گوارش ممکن است به خصوص بعد از خوردن وعده های غذایی غنی از کربوهیدرات تشدید یابد.رفلکس اسید، بیماری التهابی روده، بیماری روده تحریک پذیر و کولیت نشانه ای از عدم تعادل در میکروبیوم روده هستند.

ویتامین و کمبود مواد معدنی

نقش اصلی در دستگاه گوارش هضم غذا و رساندن مواد مغذی به تمام سلول های بدن است. این مواد مغذی توسط سلولها برای رشد، و انرژی استفاده می شود.

کمبود ویتامین ها و مواد معدنی

هنگامی که سیستم  گوارش به علت  باکتری های روده  نامتعادل باشد مواد مغذی دچار اختلال میشود وبخوبی جذب بدن نمی شود. با گذشت زمان، این می تواند با  کمبودهای تغذیه ای درمان شود کمبودهای  ویتامین های D، K، B۱۲ و B۷ و همچنین منیزیم بوجود می آید

دکتر  می تواند کمبود هر گونه مواد مغذی و اینکه آیا این احتمال وجود دارد  که باکتریها سبب کمبود ویتامین شده ,تشخیص داده و درمان کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
2 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.