469

کمبود انرژی به دلیل روده ناسالم

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

اگر در طول روز احساس خستگی میکنید ممکن است به دلیل خوب نکار نکردن سیستم گوارشی باشدچون سوخت و ساز بدن، یک فرآیند پیچیده است که نیاز به تجزیه  مواد غذایی دارد که توسط  باکتریها در روده انجام می شود.

کمبود انرژی به دلیل روده ناسالم

عدم تعادل باکتری های روده می تواند جذب مواد مغذی را کاهش دهد چون بدن به غذا نیاز دارد و از این رو همیشه احساس خستگی میکنیم .

به علاوه، آن اجازه می دهد تا سموم  از دیواره روده به دستگاه گوارش،حرکت کرده که  این به نوبه خود می تواند  بر روی سطح انرژی  تاثیر  بگذارد.علاوه بر این، باکتری های روده ناسالم منجر به افزایش ترکیبات التهابی خاصی به نام سیتوکین میشود  که به طور مستقیم با خستگی ارتباط دارد.

یک  تحقیق در سال ۲۰۱۲ در تغذیه  بالینی منتشر شده به نقش مهم و اثرات  باکتری روده در جذب مواد مغذی و پر انرژی شدن تاکید دارد. با این حال، نقش های خاص که باکتریهای روده فرد در انرژی دارد هنوز بدرستی مشخص نشده است.تحقیق دیگری که در سال ۲۰۱۶ در میکروبیوم منتشر شده نشانگر بیولوژیکی سندرم خستگی مزمن در باکتری های روده و عوامل میکروبی و التهابی است.

مشکلات  روده نیز به بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید، بیماری کرون و لوپوس ارتباط دارد. عدم تعادل باکتری های روده  منجر به التهاب در افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی میشود.مشکلات پوستی مانند آکنه، روزاسه، اگزما و یا پوسته پوسته شدن پوست ممکن است با مشکل روده ارتباط داشته باشد در واقع، میبینیم  چگونه مشکلات روده کل بدن حتی پوست را هم تحت تاثیر قرار میدهد.

همچنین یک ارتباط قوی بین باکتریهای روده بزرگ و  دیابت نوع ۲ وجود دارد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.