551

سلامتی در ۶۹ روز

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

بدون توجه به اینکه وضعیت بیمار شما چگونه است اگر شما در کنار راهنمایی های پزشکتان و استفاده از BTA پیش بروید با توجه به راهنمایی هایی که در این کتاب فرا می گیرید سلامت خود را در مدت ۶۹ روز به دست خواهید آورد.

چگونه BTA اندازه گیری می شود؟

این آزمایش همانند دیگر آزمایش هایی است که پزشکان دستور می دهند. بدین ترتیب که پزشک از شما می خواهد به آزمایشگاه مراجعه کنید و ۱۲ تا ۱۴ ساعت قبل از آن غذایی صرف نکرده باشید.

مثلا اگر شب غذا خورده اید صبحانه میل نکنید و چند ساعت پس از آن به آزمایشگاه مراجعه کنید بدن شما آماده انجام آزمایش خواهد بود. از شما می خواهند که نه فقط صبحانه میل نکنید بلکه از نوشیدن مایعات و حتی مصرف خمیردندان و استفاده از رژ لب هم خودداری کنید.
ساعت ۵/۴ صبح اولین نمونه ادرار گرفته می شود و نمونه ای از خون و بزاق دهان در آزمایشگاه گرفته می شود.

نقطه شروع تمامی آزمایش:

همانطور که گفته شد BTA نشانگر میزان سلامت بیولوژیک بدن است. این آزمایش هیچ بیماری را تشخیص نمی دهد. بلکه نشانگر پایه و اساس سلامت جسم شماست. این آزمایش می تواند نشانگر پیشرفت درمان بیماری ها و قدهایی که به سوی بهبودی برداشته می شود باشد.

این نکته چیزی است که در طب امروزی به آن توجه نشده و تغییرات بهبودی تدریجی تا سلامت کامل را فقط از این طریق می توان دریافت در حالی که طب جدید فقط منتظر دریافت علائم بهبودی کامل از بیماری ها می باشد. با توجه به این آزمایش هر گونه انحراف از مسیر مستقیم تدرجیی به سوی بهبودی قابل بررسی است و به سرعت می توان برای درمان و کنترل آن تصمیم گرفت.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.