2109

عوامل تحریک کننده در ارتباط جنسی زوجین

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

یکی دیگر از نقاط تحریکی که در آمیزش بسیار موثر است زبان است که هم باعث تحریک زن و هم باعث تحریک مرد خواهد شد.

عوامل تحریک کننده در ارتباط جنسی زوجین

یکی دیگر از عوامل تحریک کننده بوسه است. بعضی ها بر این عقیده اند که بوسه از بقایای عادات انسان های اولیه بوده که از گاز گرفتن شروع شده و به مرور زمان لطیف تر گشته تا به صورت بوسه در آمده است.

ولی به هر حال بوسه یکی از قدیمی ترین اعمال شناخته شده برای تحریک است که از دیرباز تاکنون در آمیزش ها رواج داشته است و معمولا سه حس از حس های مهم انسان در بوسه تحریک می شوند: حس بویایی، لامسه و ذائقه. خود بوسه مراحل مختلف دارد. از مالیدن لب ها به هم به آرامی شروع شده تا به مکیدن شدید می رسد و باعث تحریک دو طرف می گردد.

حتی گاهی دیده شده که بعضی ها با بوسیدن به انزال می رسند. گاهی بوسیدن از لب ها تجاوز کرده و به نواحی دیگر نیز می رسد. بعضی ها بوسیدن زیر گلو، گونه، لاله ی گوش و بعضی ها حتی مبادرت به بوسیدن آلت همدیگر نیز می کنند.

امر آمیزش بسیار مسئله ای حساس و لطیف است و احتیاج به زیرکی و مهارت خاصی دارد. خصوصا برای زوج های جوان این مسئله فوق العاده حائز اهمیت است که همان ابتدای زندگی با هم  روراست تر و صریح تر باشند تا مسئله ی آمیزش به خوبی انجام شود. گاهی اوقات دیده شده که یکی از زوجین از هرگونه نوازش و تحریکی منزجر است ولی به خاطر طرف دیگر هیچ گونه شکایتی نمی کند.

خصوصا این مسئله در میان مردان بیشتر شایع است. گروهی از هرگونه بوسیدن و نوازش صورت متنفرند، بعضی نوازش های ملایم را بیشتر دوست دارند بعضی ها از مالش های شدید و خشن لذت می برند. ولی مهم ترین نقطه ی تحریکی مردان آلت تناسلی آنهاست که با نوازش بیضه ها شروع شده و تا سر آلت ادامه پیدا می کند. به هر حال تحریک کردن مرد بسیار ساده تر از تحریک کردن زن است.

زیرا مردان حتی با دیدن صحنه های شهوت انگیز تحریک شده و این مسئله منجر به نعوظ آن ها خواهد شد. البته زنان می توانند با حرکات زیبا و موزون باعث تحریک مرد شوند.

غیر از نقاط تحریکی که به آن ها اشاره کردیم عوامل دیگری نیز در مقدمه ی آمیزش بسیار موثر هستند. از جمله ی این عوامل که بسیار تحریک آمیز است به کار بردن بوی خوش یا عطر است. خاصیت عطر این  است که علاوه بر رفع بوی نامطلوب بدن باعث تحریک جنسی نیز می شود.

از دیگر عوامل تحریک کننده، صداهایی است که هر کدام از طرفین از خود بیرون می آورد و خصوصا این ناله ها از زنان شنیده می شود که برای مردان خوشایند است و برای رسیدن به اوج لذت جنسی بسیار به آن ها کمک می کند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
1 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.