452

مصرف قند اضافی و تخریب پوست

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

مراقب عوارض ناشی از مصرف شیرینی جات باشید این موادغذایی آسیب های فراوانی برای سلامتی پوست ما در بر دارند دریافت قند اضافی در بدن می تواند آسیب های مختلفی به ما وارد کند.

مصرف قند اضافی و تخریب پوست

سعی کنید هوس مصرف شیرینی جات را از خود دور کنید و سبک تغذیه ای سالمی در پیش بگیرید به توصیه های تغذیه ای مهم در این زمینه دقت کنید.

کاهش مصرف قندها و مواد غذایی شیرین، یکی از بهترین تصمیم‌ها برای شروع سال جدید است که می‌تواند اثرات مثبتی در زندگی زنان داشته باشد. البته چنین کاری به این معنا نیست که شما باید همه شیرینی‌های مورد علاقه خودتان را کنار بگذارید. درواقع، منظور متخصصان از این کار، حذف کردن قندهای اضافی از مواد غذایی و به حداقل رساندن استفاده از خوراکی‌های شیرین است.

دکتر گانز (متخصص تغذیه) می‌گوید: «هیچ کس نمی‌گوید که شما نمی‌توانید یا نباید شیرینی مورد علاقه‌تان را بخورید! اما اگر در مصرف خوراکی‌های شیرین زیاده‌روی کنید و این کار را به‌طور منظم تکرار کنید، قطعا اندازه دور کمرتان بیشتر و بیشتر می‌شود. دریافت قند بیش از حد، به‌سادگی یعنی دریافت کالری زیاد بدون هیچ منفعت تغذیه‌ای برای بدن.

به‌علاوه، زیاده‌روی در مصرف خوراکی‌های شیرین، میزان استفاده از مواد غذایی سالم را کاهش می‌دهد و درنتیجه شانس ابتلا به بیماری‌ها، کاهش میزان انرژی و تخریب پوست را بیشتر می‌کند».

به‌گفته این متخصص تغذیه، باید از شکل‌گیری هوس شیرینی‌ها قبل از به‌وجود آمدن‌شان جلوگیری کنید و بهترین کار برای دستیابی به این هدف، استفاده از سه وعده غذایی اصلی در طول روز است. حذف کردن وعده‌های غذایی،‌ یکی از کارهایی است که مستقیما شما را به سمت انتخاب‌های غذایی ناسالم می‌کشاند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.