530

ورزش درمانی برای از بین بردن سردرد

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

ممکن است بیماران مبتلا به سردردهای سرویکوژنیک از طریق ورزش درمانی به نتیجه ی دلخواه دست یابند.

ورزش درمانی برای از بین بردن سردرد

درمانگر نکات اساسی را به بیمار آموزش می دهد تا کشش و حرکات مورد نیاز را در نواحی مشکل دار انجام دهد. این تمرین ها برای شل کردن عضلات سفت شده و هم چنین تقویت عضلات ضعیف شده و جهت پیشگیری از دردها و مشکلات آینده باید مورد استفاده قرار گیرند. خیلی از درمانگرها از حرارت برای شل کردن عضلات سفت شده استفاده می کنند.

آن ها هم چنین ممکن است برای کمک به بیماران از تحریکات  الکتریکی عضلات استفاده کنند.گاهی اوقات رفتار خشن و شدید درمانگر می تواند سبب ایجاد درد غیر ضروری شود. اگر در طی درمان دچار درد شدید و ناگهانی می شوید به درمانگر بگویید تا درمان را متوقف کند.

قبل از شروع ورزش درمانی چه اتفاقی باید بیفتد؟

قبل از شروع ورزش درمانی، درمانگر باید سابقه پزشکی شما که شامل زمان شروع سردرد و درد گردنی است و هم چنین اقداماتی که انجام داده اید تا  احساس بهتری پیدا کنید را بداند. هم چنین او درباره ی زمینه های شغلی و هر نوع بیماری دیگری که دارید خواهد پرسید.

پس از جمع آوری اطلاعات درمانگر برنامه هایی را تنظیم خواهد کرد که شامل تمرین هایی برای انجام آن ها در طول زمان درمان و نیز روش هایی که می تواند در منزل انجام گیرد می باشد.

بعضی از ورزش هایی که همراه با درمانگر انجام می شوند ممکن است نیازمند به تجهیزاتی باشد در حالی که سایر ورزش ها، ورزش های کششی هستند که می توانید بدون وسیله ی خاصی آن ها را انجام دهید. جلسات تن درمانی متفاوت هستند اما معمولا بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشند.۰

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.