2159

ضرر دستگاه بدنسازی برای خانمها

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

ایا استفاده از دستگاه های بدن سازی اسیب زا هستند خانم ها از چه وسیله ای می توانند و از چه وسایلی نمی توانند استفاده کنند؟

ضرر دستگاه بدنسازی برای خانمها

استفاده صرفا از دستگاه های بدن سازی به خودی خود ورزش محسوب نمی گردد که متاسفانه در کشور ما یکی از افتخارات افرادی که در باشگاه های ورزشی فعالیت می کنند ثبت نام صرفا کلاس کار با دستگاه می باشد اولین ذهنیت عمومی برای عنوان یک باشگاه ورزشی رویت دستگاه های ورزشی می باشد .

دستگاه های بدن سازی با انواع مارک های تجاری مختلف موجود می باشد که کارامد ترین انها بر اساس توان و قدرت بدنی بانوان نیز استوار می گردد و حضور این دستگاه ها در کشور در باشگاه های ورزشی انگشت شمار می باشند .

بدن و ترکیب هورمونی بدن بانوان این اجازه را به عضلات نمی دهد تا تغییر خاصی به فرم بدن بدهد صرفا در یک بازه زمانی کوتاه بدن شکل گرفته و پس از یک بازه و عدم استفاده از ابزار الات ورزشی ترکیب خود را از دست داده و به صورت عضله اویزان و شل می شود که این حالت در استفاده از ابزاری که مقاومت با توان فرد تنظیم و دخالت داده می شود کمتر دیده می شود .

مانند توپ کش و دمبل . استفده از دستگاههای بدن سازی به عنوان مکمل تمرینی برای تقویت عضلات درگیر و غیر درگیر در یک ورزش خاص به عنوان مثال در برنامه تمرینی شناگران والیبالیست ها و دیگر شاخه های ورزشی به عنوان یکی از برنامه های تمرینی گنجانده شود بالطبع موثر و مورد نیاز بوده در غیر این صورت استفاده تک و صرف ان بیهوده است

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.