529

چگونه جاده گوارش را سریع پاکسازی کنيم؟

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

 با مصرف این سالاد در ۳ روز سیستم گوارشی شما تمیز می شود و وزنتان به سرعت کاهش پیدا می کند.

چگونه جاده گوارش را سریع پاکسازی کنيم؟

به گزارش سلامتی همه ما از اهمیت حفظ وزن سالم باخبریم و تلاش های زیادی برای لاغری انجام می دهیم، اما گاهی اوقات این هدف آسان به دست نمی آید، حتی اگر شما مواد غذایی ناسالم را از رژیم غذایی خود را حذف کنید و ورزش را در برنامه روزانه خود بگنجانید بازهم لاغر نمی شوید.

 مشکلات هضم و افزایش وزن

مشکلات هضم مانند حرکت های آرام روده ای، سوء هاضمه و یبوست از عوامل عمده افزایش وزن بوده که باعث تجمع چربی و مواد سمی در بدن می شود.

به طور ایده آل حرکات روده ای باید یک یا ۲ ساعت بعد از غذا آغاز شده یا یک یا ۲ بار در روز اتفاق بیفتد، مصرف برخی داروها، کم آبی بدن، کمبود فیبر و مخاط روده دلیل کندی حرکات روده است.

علاوه بر این کندی حرکات روده، یبوست بیماری است که در اثر مشکل تخلیه روده ای، دفع سخت اتفاق می افتد، این اختلال ممکن است در نتیجه مصرف کم فیبر، برخی از داروها، سندرم روده تحریک پذیر، استفاده بیش از حد از داروی مسهل، دیر به سرویس بهداشتی رفتن، کم آبی بدن و مشکلات کولون به وجود آید.

سوء هاضمه بیماری است که به علت مشکلات در هضم مواد غذایی فرد درد و ناراحتی درشکم خود تجربه می کند. این اختلال می تواند به علت عوارض جانبی برخی از داروها، بیماری رفلاکس معده، زخم های گوارشی، اختلالات مجرای پانکراس یا صفرا به وجود آید.

بنابراین سلامت نگه داشتن دستگاه گوارش به طور قابل توجهی در از دست دادن وزن تاثیر دارد و به همین دلیل ما به شما یک دستورالعمل تهیه یک سالاد ویتامینه  که یک درمان طبیعی برای مشکلات گوارشی است، معرفی می کنیم.این سالاد با فیبر زیاد به دفع آسان و تمیز کردن  روده ها، دفع سموم از بدن و تعادل سطح pH کمک می کند.

این سالاد را به مدت ۳ روز در وعده شام مصرف کرده و نتایج شگفت انگیز آن را مشاهده کنید.

سالاد ویتامینه 

مواد تشکیل دهنده:
کلم
چغندر
هویج
آب لیمو
روغن سبزیجات
چاشنی اختیاری به منظور طعم دار کردن

دستورالعمل تهیه:

روش آماده سازی این سالاد بسیار ساده است. سه واحد کلم، ۱ واحد چغندر و ۱ قسمت  هویج  را رنده کرده و سپسبر اساس سلیقه چاشنی مورد علاقه تان را به سالاد بیفزایید، در پایان مواد این سالاد خوشمزه را به خوبی با هم ترکیب کرده و کمی آب لیمو به آن اضافه کنید، می توانید به منظور نتیجه بهتر و افزایش سرعت لاغری و دفع مواد زائد از بدن این سالاد ویتامینه را با مقداری روغن گیاهی مانند روغن زیتون میل کنید.

این سالاد حاوی مقدار زیادی مواد معدنی، ویتامین و مواد مغذی مانند فیبر و پکتین نیز است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.