485

ایده های جالب برای استفاده از زغال اکتیو در زندگی روزانه

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

زغال اکتیو درواقع زغال نیست. زغال اکتیو از برگ های کاج قرمز کره ای، بامبو ژاپنی، بلوط آسیایی و یا پوسته نارگیل ساخته می شود.

ایده های جالب برای استفاده از زغال اکتیو در زندگی روزانه

این ماده همچنین می تواند از کود گیاهی، زغال سنگ و نفت خام ساخته شود. اما باید از  زغالی که با این مواد ساخته می شود دوری کنید.در بخش اول از این مجموعه به کاربردهایی از زغال اکتیو در زندگی روزانه پرداختیم. در این قسمت ادامه این کاربردها را ببینید.

برای پاک کردن پوست

برخی از محصولات پاک کننده صورت، از زغال در ترکیب خود استفاده می کنند. اگر شما مستعد داشتن یک پوست بسیار چرب هستید، یک پاک کننده صورت حاوی زغال می تواند یک راه عالی برای حذف چربی بیش از حد پوست به طور روزانه باشد. زغال، چربی هایی که پوست شما به آن نیاز دارد را از بین نمی برد، بنابراین پوستتان برای جبران این کمبود، اقدام به تولید چربی بیشتری نخواهد کرد.

در ماه های تابستان، حتی انواع پوست های معمولی / ترکیبی و یا پوست های حساس نیز می توانند از مزایای یک پاک کننده زغال (حداقل یک بار در روز)  بهره مند شوند.

برای بریدگی ها، خراش ها ، و نیش حشرات

عسل و یا روغن اسطوخدوس برای شهرت و اعتبار زیاد خود در حفاظت و ترمیم زخم ها و خراش ها (و جای سوختگی) شناخته شده اند، اما این ماده، تنها محصول طبیعی تاثیرگذار در این زمینه نیست.

هر زخم یا عفونتی می تواند با استفاده از زغال، سریع تر از قبل ترمیم شود. در مورد مسائل جزئی پوستی از جمله گزش، نیش، بریدگی، خراش، سم، و آلرژی، می توانید زغال را به طور موضعی اعمال نمایید. این کار همچنین می تواند تورم را پایین آورده و درد را کاهش دهد.

برای شامپو زدن

اگر از ریزش مو رنج می برید می توانید از زغال به عنوان بخشی از یک شامپوی طبیعی استفاده کنید. شامپوهایی که (حداقل تا حدی) از زغال ساخته می شوند، می توانند به خوبی کف کرده و موها را درست مانند هر شامپوی معمولی تمیز کنند. ممکن است لازم باشد برای پیدا کردن شامپوی مورد علاقه خود مقداری تجربه کنید،

اما تا زمانی که شامپوی مورد نظر پس از هر بار شستشو سیاه باقی بماند، باید مدتی به همین ترتیب موهایتان را تغذیه کند.

اگر شما به دنبال یک سم زدای موثر هستید، زغال می تواند یک انتخاب مناسب باشد.

زغال چوب، برای از بین بردن ناخالصی ها از پوست، مو، آب، هوا، و دندان بسیار مفید و موثر است. البته استفاده از آن به صورت درونی (با در نظر گرفتن آن در قالب قرص یا کپسول)، می تواند مساله بحث برانگیزی باشد. می توانید برای پاکسازی درونی خود از مواد غذایی سم زدا استفاده کرده و آن ها را به آب آشامیدنی خود بیافزایید.

در حالی که می توان از زغال در بسیاری از عرصه های مختلف بهره ببرد، اما واقعیت این است که این ماده در حال حاضر در زمینه تولید محصولات زیبایی بیش از هر عرصه دیگری رونق و رواج دارد.

همان طور که مدهای روز در زمینه های مختلفی مانند زیبایی، مواد غذایی، و نوشیدنی ها می توانند با وزش یک نسیم ملایم تغییر کنند، اما به نظر می رسد که محصولات سلامتی و زیبایی تیره و سیاه برای همیشه به حیات خود ادامه داده و می توانید آنها را برای یک مدت زمان بسیار طولانی در بخش محصولات مراقبت از پوست، فروشگاه های بهداشتی، فروشگاه های زیبایی، و داروخانه ها پیدا کنید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.