392

تأثیر افزایش سن در بروز اختلالات نعوظ در مردان

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

با افزایش سن در مردان احتمال بروز اختلالات نعوظ نیز افزایش می یابد.

تأثیر افزایش سن در بروز اختلالات نعوظ در مردان

 دکتر مایکل کریچ من معتقد است که پائین بودن سطح تستوسترون بدن فرد می تواند یکی از دلایل کاهش تمایل جنسی در وی گردد. البته عوامل دیگری نیز در این میان بر کاهش میل جنسی مرد تأثیرگذار است. با افزایش سن عوامل استرس آوری همچون مشکلات مالی، آینده ی فرزندان و استرس های شغلی می توانند بر کیفیت رابطه ی جنسی فرد تأثیر گذار باشند و از میل جنسی فرد بکاهند.

در این میان عوامل دیگری همچون مصرف برخی داروها که در اثر افزایش سن نیاز به مصرف آنها پیدا می کنیم، مصرف الکل و افسردگی می تواند بر کیفیت رابطه ی جنسی فرد و میل جنسی وی تأثیر گذار باشند. با افزایش سن در مردان احتمال بروز اختلالات نعوظ نیز افزایش می یابد.

 این امر به این علت اتفاق می افتد که یا افزایش سن میزان گردش خون در آلت تناسلی فرد کاهش می یابد. همچنین کاهش میزان ترشح هورمون جنسی تستوسترون نیز می تواند باعث بروز اختلالات نعوظ در مردان گردد. محققان بر این باورند که بروز ارگاسم در مردان بالای ۴۰ سال کندتر از مردان جوانتر است.

 همچنین در مردان در سنین بالاتر مایع منی کمتر از آلت تناسلی در حین رابطه ی جنسی خارج می گردد. همچنین تضعیف اندامهای جنسی در اثر افزایش سن نیز از دیگر عوامل بروز اختلالات نعوظ در مردان می باشد. با افزایش سن فرد دیگر حوصله و تمایل به رابطه ی جنسی را مثل گذشته نخواند داشت.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.