823

ورزش در خانه

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

شاید شما به دلیل مشغله ی کاری یا دلایل دیگر نتوانید به باشگاه بروید به همین دلیل چندین نوع ورزش که درمنزل میتوانید انجام دهید و نیازی به وسایل خاصی ندارد در زیر آورده ایم.

ورزش در خانه

میتوانید با یک کش محکم یک وسیله برای تقویت عضلات خود بسازید بدین نحو که کش خود را به میله ی بارفیکس وصل کنید و با آن حرکات ورزشی برای تقویت عضلات دست و سرشانه انجام دهید.

برروی زمین طوری قراربگیرید که کف دست ها و زانوها برروی زمین قرارگیرد وسعی کنید پاها را به صورت خمیده به داخل شکم بیاورید این کار را به ترتیب برای هردو پا انجام دهید.

یک میله ی بارفیکس به دراتاقتان نصب کنید و روزی چندین بار ازآن آویزان شوید با تقویت عضلاتتان میتوانید این حرکت را پیشرفته تر انجام دهید به این شکل که بدن را به کمک دست ها به سمت بالا بکشید وچندثانیه نگه دارید این حرکت به تقویت عضلات پشت، سرشانه و دست ها کمک میکند.

برروی شکم بخوابید و دستان خود را درخارج از بدن وشانه ها بگذارید و پا به صورت صاف قراردارد دست ها به زمین فشارمیاورد و بدن را به سمت بالا هل میدهد.به حالت اسکوات قرارگیرید و به آرامی بدن را باز و به سمت بالا بپرید.به حالت لانچ قراربگیرید و به آرامی پاها را به هم نزدیک و به سمت بالا بپرید.

به سمت شکم برروی توپ منعطف درازبکشید به طوری که دست ها به صورت ۹۰ درجه برروی توپ و پا به صورت صاف برروی زمین قرارگیرد سعی کنید یک پا را جمع و تعادل خود را حفظ کنید این حرکت را برای پای بعدی نیز انجام دهید.

بایستید و یک پا رادرجلو و پای دیگر را عقب قراردهید  پاهارا تحت کشش قراردهید این حرکت عضلات پایین تنه را تحت کشش قرارمیدهد.

با استفاده از دمبل عضلات دست خود را تقویت کنید درصورت نبود دمبل میتوانید خود درمنزل دمبل بسازید به طوری که یک بطری پلاستیکی آب معدنی کوچک را پراز ماسه  یا آب کنید و حرکات خود را انجام دهید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.