272

مبتلا شدن به میگرن با این ۳ دلیل عجیب

|
0 دیدگاه

میگرن سردرد وحشتناکی است که فرد وقتی درگیر آن می شود، حتی نور هم اذیتش می کند چه برسد به سر و صدا. چشمان خود را با دستمالی محکم می بندد و به گوشه ای تاریک و ساکت می خزد تا بلکه پس از ساعتی سردردش تسکین یابد.

مبتلا شدن به میگرن با این ۳ دلیل عجیب

سه عامل عجیب برای بوجود آمدن میگرن ذکر کرده اند که برایتان آورده ایم. با ما همراه باشید.

درد مزنجر کننده ی جمجمه – حالت تهوع – حساسیت بسیار زیاد به نور – تمام این ها مشکلات سردرد های میگرنی میباشد که میتوانند به شدت اذیت کننده باشند و از آن بدتر که ممکن است تا ٢ روز متوالی نیز طول بکشند.در حالی که استرس دلیل اصلی میگرن است اما در اینجا آکا ایران،دلایل دیگه ای را متذکر میشود که میتوانند درد میگرن را شروع کنند.

١-کار کردن در حین غذا خوردن: رد کردن یک وعده ی غذایی میتواند به شدت برای کسانی که میگرن دارند خطرناک باشد ، این کار میتواند بر روی غده ی هیپوتالاموس اثر بگذارد ( قسمتی که ساعت بدن را کنترل میکند ) پایین بودن قند خون میتواند باعث شروع شدن درد شود.

٢-زیاد خوابیدن : همانطور که کم خوابیدن باعث شروع درد میگرن میشود زیاد در تخت خواب ماند هم میتواند گردش ریتمیک بدن شما را به هم بریزد . توصیه میشود که در ساعتی مشخص برای خواب به رخت خواب رفته و در ساعت مشخصی هم بیدار شوید حتی در روزهای تعطیل .

٣-استرس یک دلیل بسیار بزرگ درد میگرن است اما استراحت و ریلکس کردن بعد از یک دوره ی پر از استرس میتواند دلیل بزرگتری باشد این اتفاق ممکن است در ابتدای هفته ی کاری و یا در آخر هفته ها یا روزی که میخواهید به مسافرت بروید. راه پیشنهادی دوری از کار کردن متوالی است ،هنگام کار استراحت های کوتاه به خود بدهید (مثل کشش های یوگا ، راه رفتن کوتاه .

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.