Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
رازهایی که دندانپزشکان نمیخواهند بدانید
617

رازهایی که دندانپزشکان نمیخواهند بدانید

|
0 دیدگاه

آیا تا به حال شده از شدت دندان درد روزتان خراب شود. دندان درد جزء دردهایی است که بسیار آزار دهنده است.

رازهایی که دندانپزشکان نمیخواهند بدانید

اول از همه بهتر است سالانه به دندانپزشکی بروید و دندانهایتان را چکاپ کامل کنید. ما در اینجا چند راهکار خانگی برای مراقبت بیشتر دندان هایتان و کاهش درد آنها برایتان آورده ایم که امیدواریم برایتان مفید و کمک کننده باشد. پس با ما باشید که رازهایی که دندانپزشکان نمیخواهند بدانید.

چای نعنا
مطالعات نشان داده است  چای نعناع و روغن نعناع می تواند باعث ضد عفونی شدن لثه ها و دندان هایتان شود. و می توانند لثه هایتان را دربرابر باکتری ها و عفونت ها محافظت نمایند.

آب نمک
یک قاشق غذاخوری نمک یا نمک دریا را در فنجانی که آب جوش می باشد, بریزید و هم بزنید. وقتی خنک شد دهانتان را با آن شستشو دهید و حتی بهتر است آن را کمی در دهانتان نگه دارید.

سیر
سیر هم خاصیت ضد عفونی کننده و ضد التهابی دارد. تکه ای از سیر را روی  قسمتی از لثه تان که عفونت کرده است بمالید. دو دقیقه بگذارید بماند. اگر دندانتان درد می کند مقداری نمک روی تکه ای سیر بپاشید سپس آن را روی دندانتان بگذارید. التهاب و درد آن را کاهش می دهد.

توصیه هایی که کردیم صرفا جهت آرام کردن درد دندان و لثه می باشد وگرنه برای درمان نیست و شما باید سریع به دندانپزشکی مراجعه نمایید.

[click_like post_id='154760']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.