Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
میوه برای کودکان شش ماهه
803

میوه برای کودکان شش ماهه

|
0 دیدگاه

به راستی چه میوه هایی برای کودک زیر یک سال مناسب است؟ شما می توانید برخی از میوه ها را با اجازه پزشک  از شش ماهگی به بعد به کودکتان بدهید.

میوه برای کودکان شش ماهه

ما اسامی میوه برای کودکان شش ماهه را برایتان آورده ایم اما حتما قبل از اینکار با پزشک اطفال مشورت بفرمایید. برخی میوه ها می توانند سبب ایجاد حساسیت برای فرزندتان شوند بنابراین حتما باید مراقب باشید تا در دادن میوه و مواد غذایی بدون اجازه پزشک و بدون اطلاعات جدا خودداری کنید.

گلابی

از آنجایی که گلابی منبع بسیار خوبی از ویتامین سی و فیبر است شما می توانید آن را با میوه های دیگر و یا همراه سبزیجات مخلوط کنید و به کودک بدهید. آن را پوست بگیرید و رنده کنید و به کودک بدهید.

موز

موز یکی از بهترین میوه هایی است که می توانید با آن شروع کنید. به این صورت که یا با شیر مادر و یا شیرخشک مخلوط کنید و به صورت شیر موز به دلبندتان بدهید و یا آن را کاملا نرم و له کنید تا به راحتی قابل خوردن باشد.

هویج

هویج را بپزید و له کنید و کمی کره به آن اضافه کنید تا مانند پوره شود.

آووکادو

از آنجایی که آووکادو میوه مغذی و پرخاصیتی است شما می توانید آن را له کنید و یا با موز مخلوط کنید که بسیار خوشمزه و مقوی است.

سیب

سیب هم جز یکی از میوه هایی است که می توان به عنوان میان وعده به کودک بدهید.

سیب زمینی

سیب زمینی پخته و یا حتی به صورت پوره می تواند جزء اولین غذاهای کمکی بچه ها باشد.

نکنه پایانی و مهم

برخی معتقدند بهتر است سیب و گلابی را به صورت پخته به آنان بدهید اما به هر صورت حتما قبل از شروع دادن غذای کمکی و میوه به فرزندتان با پزشک او مشورت کنید.

[click_like post_id='154889']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.