1192

همکاری ایران و ایتالیا در زمینه پیشگیری و درمان دیابت

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

در حاشیه دهمین نشست جهانی مؤسسه ‘ایبدو’ ایتالیا، تفاهم نامه ای در زمینه توسعه طرح های جلوگیری و درمان بیماری دیابت بین پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران با این موسسه منعقد شد.

به گزارش سلامتی به نقل از وبدا، در پی سفر دکتر باقر لاریجانی رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران و هیات همراه وی به کشور ایتالیا، تفاهم نامه مشترکی بین این پژوهشگاه و مؤسسه ‘ایبدو’ ایتالیا (بنیاد پایش بیماری دیابت در ایتالیا) منعقد شد. طبق این تفاهم نامه طرفین در راستای ایجاد یک شبکه گسترده برای توسعه طرح های جلوگیری و درمان بیماری دیابت همکاری می کنند.
طبق این تفاهم نامه پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران با دانشگاه تورورگاتا رم و دانشگاه سی ینا فلورانس در زمینه پژوهش های بالینی همکاری خواهد کرد.
ارائه آموزش در زمینه دیابت از مواردی است که در این تفاهم نامه مورد توجه قرار گرفته و براین اساس با همکاری طرفین، افراد در هردوکشور آموزش خواهند دید.
همچنین براساس این تفاهم نامه دو طرف ضمن اتخاذ یک رویکرد نظام مند جهت مدیریت و گردآوری داده ها، در حوزه های مختلف مرتبط با دیابت با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

صدف عباسی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.