571

فواید کتابخوانی برای کودکان ۶ ماهه

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

یک مطالعه جدید با موضوع فواید خواندن کتاب برای نوزادان شش ماهه صورت پذیرفت که نتایج این بررسی نشان می دهد خواندن کتاب برای این نوزادان باعث ارتقای مهارت های مغزی و مهارت خواندن در کودکان می شود،این پژوهش با بررسی یک جامعه آماری انجام شد.

فواید کتابخوانی برای کودکان ۶ ماهه

بر اساس تحقیقات جدید کودکان ۶ ماهه به خواندن کتاب توجه دارند و خواندن کتاب برای آنان موجب افزایش دامنه لغت و مهارت‌های خواندن در سال‌های آینده زندگی خواهد شد.به نقل از ساینس، این تحقیق با شرکت حدود ۲۵۰ مادر و کودک و مقایسه گفتار آنان در سال‌های بعد انجام شد.

در این تحقیق نتایج و کمیت کتاب‌هایی که روزانه و یا هفتگی برای کودکان خوانده شده بود مورد ارزیابی قرار گرفت و در مورد جذابیت آنها برای کودکان و تعامل کودکان با تصاویر کتاب‌ها سوال شد.

محققان تفاوت‌های اجتماعی و اقتصادی، کیفیت و کمیت مطالعه در سنین اولیه و پیش‌بینی مهارت‌های گفتاری کودکان را در چهار سال بعد نیز ارزیابی کردند.

آنها دریافتند با خواندن کتاب از سنین نوزادی مهارت‌های گفتاری کودکان در سنین بالا ارتقا یافته که این پیشرفت ارتباط مستقیم با مطالعه در سنین نوزادی داشته و کودکان چهار ساله حتی قادر به نوشتن نام خود خواهند بود.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.