Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
نحوه ابراز علاقه مردان
4101

نحوه ابراز علاقه مردان

|
0 دیدگاه

در زیر پوسته خشن مردانه، احساساتی عمیق و بسیار پیچیده نهفته است.

نحوه ابراز علاقه مردان 

هرچند که به نظر می‌‌رسد میزان احساس و علاقه در زن و مرد متفاوت است، حقیقت امر این نیست. در واقع تنها نحوه ابراز احساسات و علایق از طرف دو جنس در بیشتر موارد متفاوت است. در این مطلب می‌‌خواهیم به نحوه ابراز علاقه اکثر مردان بپردازیم که بهتر است بدانیم.

۱. گاهی‌ اوقات ترجیح می‌‌دهند به جای استفاده از کلمات، کاری خوب یا مفید برای شما انجام دهند. به زبان آوردن “دوستت دارم” برای بسیاری از مردان مشکل است و در عوض سعی‌ می‌‌کنند هر نیازی که شما دارید برطرف کنند.

۲. وقتی‌ مردان قفل‌ها را باز کرده و درد دل می‌‌کنند، خاطراتی از کودکی یا راز‌هایی‌ از گذشته را تعریف می‌‌کنند، در واقع علاقه‌شان را به شما ابراز می‌‌کنند.

۳. مرد‌ها قبل از اینکه متعهد شوند، نیاز مبرمی به احساس امنیت دارند. برخلاف ظاهر محکم آنها، ترس‌های بسیار عمیق تری از ضربه خوردن، آسیب دیدن و همچنین مسئولیت پذیری دارند. بنابراین اگر متعهد شده و صادق می‌‌مانند، به نحوی احساس عمیقشان ابراز شده است

۴. “عاشقتم” معنای بسیار عمیقی برای مردان نیز دارد. در دنیای امروز که بدون فکر بیشتر افراد چه در دنیای مجازی و چه در روابط روزمره، به سادگی‌ از این کلمه جادویی استفاده می‌‌کنند؛ سخت است که قبول کنیم گفتن آن اتفاق بزرگیست. ولی‌ به هرحال در عموم شخصیت‌های جا افتاده، به زبان آوردن چنین احساسی‌، مفهومی‌ عمیق دارد.

۵. اگر القاب یا اسم‌های شیرین مستعاری به شما نسبت می‌‌دهد که تا به حال نشنیده اید؛ بهتر است بدانید که به نحوی علاقه ا‌ش را نشان می‌‌دهد.

۶. بسیاری از مردها، وقتی‌ آسیب می‌‌بینند، می‌‌ترسند یا نگرانند، سکوت می‌‌کنند و غرق در افکارشان می‌‌شوند. این صرفا به این معنی‌ نیست که به شما ارتباطی‌ دارد و احساس نکنید دوست دارد شما را بیازارد.

۷. همیشه و همیشه، گل‌ها و هدیه ها، نمادی از علاقه مرد‌ها نسبت به زنان بوده است. اگر بی‌ دلیل یا ناگهانی شما را با گل یا کادو غافلگیر می‌‌کند، ابراز علاقه او را احساس کنید.

۸. یکی‌ از مهمترین نشانه‌های جدی بودن مردی در رابطه، معرفی‌ همراه و یار خود به دوستان یا اعضای خانواده است. اگر هنوز ازدواج نکرده اید ولی‌ چنین مواردی را تجربه می‌‌کنید، اطمینان بیشتری نسبت به احساس او داشته باشید.

[click_like post_id='155884']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.