Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
از شر چربی زیر بغل خلاص شوید
539

از شر چربی زیر بغل خلاص شوید

|
0 دیدگاه

یکی‌ از بخش‌هایی که در بدن خانم‌ها که در زمان لباس پوشیدن در صورت داشتن اضافه وزن، زیبایی اندام آن‌ها را به هم می‌زند چربی‌ زیر بغل است.

از شر چربی زیر بغل خلاص شوید

بسیار سخت است که چربی‌ را از ناحیه خاصی‌ از بدن کم کنیم و تنها راه منطقی‌ و عملی‌ معمولا این است که چربی‌ کل بدن کم شود. اما با داشتن رژیم کاهش وزن و استفاده از تمرینات ورزشی که روی عضلات بخش خاصی‌ از بدن تمرکز دارند می‌‌توان تا حدود زیادی به از بین بردن چربی‌ در ناحیه خاصی‌ از بدن کمک کرد.

به منظور کاهش وزن کلی و همینطور کاهش چربی‌ زیر بغل روش‌ زیر را امتحان کنید.

چه بخورید؟

اگر هدف به کاهش وزن دارید، قدم اول این است که کالری دریافتی شما از کالری مصرفی شما کمتر باشد. محاسبه کالری برای بسیاری افراد دشوار و نیازمند دانش کافی است. روش عملی‌ برای این کار مراجعه  به متخصص تغذیه و مشورت برای داشتن یک رژیم غذایی مناسب است. یک رژیم خوب را شما به راحتی‌ می‌توانید دنبال کنید تا به عادت غذایی شما تبدیل خواهد شد.

یک توصیه کلی‌ به شما می‌تواند این باشد که در حدود نیمی از کالری دریافتی شما باید از کربوهیدرات‌های پیچیده باشد مثل غلات و نان‌ سبوس دار. ۳۰ درصد پروتئین با کیفیت بالا دریافت کنید و بیشتر از گوشت قرمز به مصرف حبوبات، تخم مرغ و ماهی‌ روی بیاورید. ۲۰ درصد باقی‌ مانده رژیم غذایی شما را چربی‌های غیر اشباع و مفید مثل روغن زیتون باید تشکیل دهد.

چگونه ورزش کنید؟

برای از بین بردن چربی‌ زیر بغل مهمترین اصلی‌ که باید به یاد داشته باشید این است که با تمرینات مقاومتی و وزنه زدن عضلات را در زیر بغل خود تقویت کنید. حجیم کردن و قوی کردن عضلات باعث می‌شود که چربی‌ سوزی در این ناحیه بالا برود. دمبل زیر بغل، زیر بغل قایقی، استفاده از سیم کش زیر بغل در باشگاه از بهترین روش‌ها برای خلاص شدن از شر چربی‌ زیر بغل است.

[click_like post_id='156151']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.