398

اندامی ماهیچه‌ای با تمرینات پیلاتس

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

هیچ چیزی مثل تمرینات پیلاتس اندام شما را ماهیچه‌ای نمی‌کند. 

اندامی ماهیچه‌ای با تمرینات پیلاتس

 تمرینات پيلاتس باعث می‌‍شود که ماهیچه پا و شکم شما قوی باشد. انجام این نوع تمرینات ورزشی بسیار ساده است و با فضا و هزينه كم در همه مکانی قابل انجام هستند. همینطور این تمرینات به وسایل خاصی‌ نياز ندارند. برای یادگیري این تمرینات فوق العاده، این مطلب را با ما دنبال کنید.

یک تشک ورزشی  یا حوله نرم و ضخیم بردارید و به یاد داشته باشید در طول انجام دادن تمرینات زیر حتما زمان و تعداد هر حرکت را بشمارید و در انجام حرکت‌ها تمرکز داشته باشید.

حرکت شکم با تمرکز روی فيبر عضلات بخش بالایي بدن

به روی پشت خود دراز بکشید با زانوی خم شده و كف پاها را روی تشک قرار دهید. دستان خود را زیر سر قرار دهید به نحوی که آرنج شما خم شده باشد. حالا با  خم کردن شکم به سمت زانوی خود خم شوید. در این حالت،  چند ثانيه باقي بمانید. در همین حالت آرنج دستان خود را پشت سر باز و بسته کنید.در این حالت سه ثانيه بمانید و با قرار دادن کمر خود روی تشک، به حالت اول برگردید.

حرکت ضربان شکم

به روی زمین در حالت كرانچ (شکم زدن) قرار بگیرید، ماهیچه شکم خود را منقبض کنید و دستان خود را بین دو پای خود قرار دهید. حالا کمی‌ شکم خود را خم‌تر کنید و تا می‌توانید در این حالت بمانید تا فشار حداکثری به ماهیچه شکم شما وارد شود. حالا با حرکات منظم و زمان بندی شده به دفعات به جلو و عقب بروید.

غلت خوردن (رول)

 در حالت خوابیده روی زمین قرار بگیرید و پاهای خود را مستقیم دراز کنید و با  سطح زمین فاصله دهید. از ماهیچه شکم خود استفاده کنید تا به آرامی از زمین جدا شده و سعی‌ کنید تا جایی که امکان دارد سر خود را به نوک پاهای خود نزدیک کنید. حالا به آرامی به حالت اولیه که بودید باز گردید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.