473

بهترن ورزش چربی سوزی در منزل

|
0 دیدگاه

هميشه شروع به ورزش‌های سخت كارديو كار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد.

بهترن ورزش چربی سوزی در منزل

ورزش‌هاي كاردیو نوعی از تمرينات ورزشی هستند كه بافت كارديو  يا قلبی را در گير می‌كنند و ضربان قلب را تا ميزان زيادی افزايش می‌دهند. اين نوع از ورزشها بهترین و شاید روش اصلی سوزاندن چربی هستند. اما اگر زمان شركت در كلاس دوچرخه سواري را نداريد  یا نمی‌خواهید بدوید ما راه حل ديگری را به شما پيشنهاد مي‌كنيم.

انجام هر كدام از تمرينات زير براي ٥٠ ثانيه در منزل به نحوي كه هر چه می‌توانيد تعداد تكرار آن را در اين مدت زمانی افزايش دهيد. بين هر تمرين فقط ١٠ ثانيه استراحت كنيد. حتی بين افرادی كه در باشگاه ورزش مي‌كنند اين نوع از تمرين محبوبيت زيادی پيدا كرده است.

انجام اين تمرينات شما را به جلو هل مي‌دهد و شايد احساس خستگی كنيد ولی با ديدن فوايد آن حتما به اين تمرينات ادامه خواهيد داد.

طناب زدن: طناب زدن شايد براي كساني كه آن را انجام نداده‌اند بسيار ساده به نظر آيد ولی اگر شروع به انجام اين ورزش كنيد خواهيد يافت كه يك تمرين بسيار پيچيده و فشرده است. براي انجام آن فقط به طناب ورزشی نياز داريد و كمی فضا. تا مي‌توانيد در مدت ٥٠ ثانيه طناب بزنيد و سعی كنيد تا حد امكان بلندتر بپريد و سريعتر طناب بزنيد.

حركت برپيز: يكی از محبوبترين و بهترين تمرينات كارديو است كه به هيچ ابزاری نياز ندارد. براي انجام اين حركت شما بايد سه حركت شنا زدن، اسكوآت و پرش را با هم تركيب كنيد.

مي‌توانيد به انتخاب خود از دمبل هم استفاده كنيد. براي انجام اين حركت از حالت ايستاده يك اسكوآت كامل انجام دهيد، به حالت شنا در بياييد و سه شنا برويد و براي برگشت به حالت ایستاده يك پرش بلند از حالت نشسته انجام دهيد، در مدت زمان ٥٠ ثانيه تعداد بيشتری برپيز انجام دهيد.

حركت كوهنوردی:بله شما مي‌توانيد در خانه هم كوهنوردي كنيد! يراي انجام اين حركت مثل شروع دو سرعت دستان خود را روي زمين قرار دهيد، كمرخود را قوص دهيد و پاهاي خود را خم كنيد؛ حالا ابتدا با سرعت و در جا پاي چپ را در داخل شكم جمع كنيد و سپس با پای راست اين كار را انجام دهيد. به یاد داشته باشيد كه رمز موفقيت شما در افزايش سرعت است.

حالا ٣٠ ثانيه استراحت كنيد و سيكل حركتي بالا را  سه تا پنج بار انجام دهيد، برآورد كالری سوزی شما در ده دقيقه حدود ۳۰۰ كالری خواهد بود.

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.