Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
چه میزان ورزش کاردیو برای کاهش وزن نیاز است
896

چه میزان ورزش کاردیو برای کاهش وزن نیاز است

|
0 دیدگاه

زمانی‌ که به باشگاه ورزشی وارد می‌شوید و هدف سوزاندن کالری و کاهش وزن دارید، بسیار مهم است که برای خود یک برنامه آماده کرده باشید.

چه میزان ورزش کاردیو برای کاهش وزن نیاز است

اما اگر می‌خواهید بدانید که چه مقدار زمان برای ورزش هوازی نیاز دارید یا چه میزان باید روی تردمیل بدوید تا وزن کم کنید و بتوانید تفاوت را روی عقربه ترازو ببینید باید به فاکتورهای تمرینی زیر توجه کنید.

قبل از این که جواب این سوال ر‌‌ا بدهیم بهتر است تا ابتدا قوانین کاهش وزن را یاد آوری کنیم. اولین و مهمترین نکته این است که ورزش هوازی انجام دهیم. به زبان ساده تر کالری مصرفی شما باید از کالری دریافتی شما بیشتر باشد. یکی‌ از بهترین راه‌ها برای داشتن برنامه کالری سوزی استفاده از اپلیکیشن مثلی myfitnesspal است که می‌توانید وزن و قد خود را به آن بدهید تا کالری دریافتی شما را محاسبه کند.

بهترین ورزش برای سوزاندن کالری و کاهش چربی‌ شکم

سازمان جهانی سلامت روزانه ۳۰ تا ۴۵ دقیقه ورزش به همه توصیه می‌کند. اما شما می‌توانید که زمانی را که صرف سوزاندن انرژی و چربی سوزی می‌کنید به بیشترین بهره بری برسانید. متخصص تغذیه ما توصیه دارد تا ۴ بار در هفته هر بار برای ۴۵ دقیقه ورزش با شدت متوسط کنید و ۲۰ تا ۳۰ دقیقه ورزش هوازی انجام دهید تا بتوانید تغییر قابل مشاهده در شرایط بدنی و کاهش وزن داشته باشید.

یک برنامه ورزشی بسیار عالی‌

گرم کردن: ۱۰ دقیقه در ابتدای تمرین حرکت کششی مثل لانج انجام دهید، شنا بروید، یا برپیز انجام دهید.

هوازی: حالا برای ۲۰ تا ۳۰ دقیقه ورزش هوازی مورد علاقه خود را انجام دهید؛ از بهترین انتخاب ها می‌توان به تردمیل و دوچرخه ثابت اشاره کرد. به یاد داشته باشید که هر ۳ یا ۴ دقیقه قدرت و سرعت تمرین را عوض کنید تا تاثیر بیشتری داشته باشد.

استقامتی: ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در این مرحله با وزنه‌هایی که برای شما نسبتا سنگین است تمرین کنید. پرس سینه، نشر از جانب و اسکات می‌تواند انتخاب بسیار خوب باشد.

[click_like post_id='156267']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.