Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
کالری سوزی با خوردن غذا
520

کالری سوزی با خوردن غذا

|
0 دیدگاه

آیا تمایل دارید لاغر شوید و تناسب اندام داشته باشید؟ خوراکی‌های زیادی وجود دارند که مصرف آن‌ها در مقایسه با سایر مواد غذایی  چربی‌ کمتری در بدن ذخیره می‌کند.

 کالری سوزی با خوردن غذا

با گرم شدن هوا و پوشیدن لباس تابستانی به این فکر می‌افتیم که زمان کم کردن وزن و داشتن تناسب اندام رسیده است. بهترین راه برای داشتن تناسب اندام و کاهش وزن، ورزش کردن و همچنین کنترل کالری دریافتی است. اما آیا می‌دانستید که برخی‌ از غذاها به شما در رسیدن به این هدف کمک بیشتری می‌کنند؟

این دسته از غذاها به افزایش میزان و سرعت متابولیسم بدن شما کمک می‌کنند. برای کاهش وزن به روش سالم کافی است که غذای خود را هوشمندانه انتخاب کنید؛ این که در زمان گرسنگی چه چیزی میل کنید رمز موفقیت شما است. در قسمت زیر خوراکی‌های کم کالری که موجب سیری می‌شوند را به شما معرفی می‌کنیم:

میوه و سبزیجات

میوه و سبزی منابع بسیار غنی از ویتامین و مواد معدنی هستند و پتاسیم، این مواد در حفظ سلامت دستگاه گوارش و کمک به هضم و جذب غذا بسیار مهم است. میوه و سبزی کم کالری هستند؛ در نتیجه شما می‌توانید آن‌ها را بدون نگرانی مصرف کنید.  آب و فیبر موجود در میوه‌ها و سبزیجات همچنین سبب می‌شود تا شما کمتر احساس تشنگی و گرسنگی کنید.

ذرت بوداده

درست کردن ذرت بو داده در منزل بسیار آسان است و اگر بدون نمک و روغن اضافه درست شود یک میان‌وعده بسیار خوشمزه و سالم است.

برنج قهوه‌ا‌ی

برنج قهوه‌ای حاوی فیبر کامل است و دارای شاخصه گلایسمیک پایین‌تری در مقایسه با برنج سفید است. این نوع برنج همچنین حاوی مقادیر بسیار بالا مواد مغذی، فیبر و سلنیوم است و معده شما را سریع‌تر پر می‌کند تا کمتر احساس گرسنگی کنید و در پایین آوردن کلسترول خون بسیار مفید است.

[click_like post_id='156207']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.