541

از بین بردن چربی‌‌های اضافه صورت!

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

بسیاری از افراد با وجود رژیم‌های موفقیت آمیز لاغری روی اندام، همچنان از اضافه چربی‌‌های صورت یا به اصطلاح گوشتی بودن صورت شکایت می‌کنند. در این مطلب توصیه‌هایی‌ موثر در از بین بردن این چربی‌‌ها و لاغر شدن صورت مطرح می‌کنیم.

 از بین بردن چربی‌‌های اضافه صورت!

♦ می‌دانستید که بسیاری از مواد غذایی سبب ورم صورت می‌شوند؟  به این مواد اصطلاحا نفاخهای صورت گفته می‌شود و کسانی‌ که صورت‌های پری دارند بهتر است میزان مصرف آنها را به شدت کاهش دهند: شکر و نمک

♦ نوشیدن آب زیاد فواید بیشماری دارد، اما نقشی‌ که در طراوت و دفع سموم صورت دارد، بسیار مهم است. تا می‌توانید آب بنوشید که سبب جایگزینی چربی‌‌های صورت با رطوبت شود.

♦ اگر احساس می‌کنید به مواد آرایشی یا حتا برخی‌ خوراکی‌‌ها آلرژی دارید و در صورتتان احساس خارش، تحریک پذیری یا قرمزی دارید، حتما به پزشک مراجعه کنید چراکه همین موارد نیز می‌توانند سبب ورم صورت باشند.

♦ اگر در زمان‌های عادت ماهانه احساس می‌کنید صورتتان از حالت نرمال پرتر است، حتما به پزشک زنان خود مراجعه کنید چراکه ممکن است هورمون‌هایتان نیاز به تنظیم داشته باشد.

♦ از خوردن چربی‌‌های مضر و اشباع خودداری کنید.

♦ غذای آماده یا فست فود، به دلیل روغن‌های مضری که دارند سبب ورم صورت و تجمع چربی‌ می‌شود؛ همچنین دسر‌های شیرین و چرب قنادی. توصیه می‌شود میوه جات طبیعی را جایگزین این گونه دسر‌ها کنید.

♦ سیگار کشیدن را ترک کنید، چراکه دقیقا به اندازه نوشیدنی‌های مضر، سبب سیاهی رنگ چهره شده و لایه ای از سموم به دور آن می‌کشد که صورت را پر تر جلوه می‌دهد. همچنین با آسیبی که به ریه‌ها و عروق می‌زند، از رسیدن خون سالم به صورت جلوگیری می‌کند.

و در نهایت:

♦ یکی‌ از موثر‌ترین موارد در شکیل بودن فرم صورت، مدل مو است. بهتر است با ارایشگران حرفه‌ای مشاوره کنید و متناسب‌ترین مدل مو را برای فرم صورتتان انتخاب کنید. همچنین از ورزش های مخصوص صورت و کشش پوست غافل نشوید.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.