826

اولین قدم برای لاغری و تناسب اندام

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

بسیاری از افرادی که دچار اضافه وزن و چاقی هستند به دنبال ورزش‌ها و تمریناتی می‌گردند که وزن آن‌ها را سریع کم کند.

اولین قدم برای لاغری و تناسب اندام

تعداد زیادی از ورزش‌ها وجود دارد که برایچربی سوزی بسیار مفید است، ولی‌ قبل از اینکه شروع به وزش کنیم،  نکات مهم و اساسی‌ دیگری وجود دارد که لازم است بدانید. کم کردن وزن یک مسیر بسیار خاص است چون تنها شخصی‌ که می‌‌تواند به شما کمک کند خود شما است و باید این مسیر را بروید. و به همین علت برخی‌ از مسائل و نکات ممکن است در برخی‌ افراد اثر متفاوتی بگذرد.

قبل شروع به ورزش به نکته اساسی‌ زیر توجه کنید تا مسیر کاهش وزن برای شما ساده تر و هموارتر شود.

۱. به غذای که اتنخاب می‌کنید توجه کنید؛ این که چه سوختی به موتور بدن خود می‎رسانید از ورزش کردن هم مهم تر است. داشتن یک برنامه غذای سالم برای نگاه داشتن وزن سالم بسیار اساسی است. یک رژیم سالم،  سرشار از پروتئین و سبزیجات است و مصرف تنقلات پر انرژی‌ در آن در حداقل است.

۲. ورزش و فعالیت بدنی باید بخشی از برنامه روزانه و عادت شما باشد. اگر می‌خواهید از ورزش و تمرینات جواب مناسب داشته باشید، هفته‌ا‌ی ۳۰ دقیقه روی تردمیل  یا الپتیکال، کافی‌ نیست. حد اقل زمانی‌ که شما باید در هفته به باشگاه بروید ۳ بار در هفته است.

۳. شما باید در هر تمرینی که انجام می‌‌دهید خود را به چالش بیاندازید و حقیقتا سختی بکشید. بسیار مهم است که بهترین و بیشترین توان خود را در تمرینات به کار ببرید. در کل بهتر است که ۱۰۰ درصد توان خود را ۳ بار در هفته در تمرینات به کار ببرید در مقایسه با ۵ بار با ۵۰ درصد توان.

۴. تنوع و علاقه خود را در ورزش پیدا کنید: بسیار مهم است که شما نوعی از تمرینات را پیدا کنید که مورد علاقه شما است و از انجام آن لذت می‌برید. اما در این حال باید روی نقاط ضعف خود نیز کار کنید و آنها را تقویت نمائید. به عنوان مثال انجام حرکت شکم برای بسیار از افراد سخت و شاید کمی‌ حوصله سر بر است اما انجام آن در کاهش وزن و صافی شکم بسیار مهم است.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.