Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
چگونه بیشترین کالری را بسوزانید
427

چگونه بیشترین کالری را بسوزانید

|
0 دیدگاه

اگر که زمان رفتن به باشگاه ورزشی را ندارید، خسته هستید  یا انگیزه کافی‌ ندارید، این ۵ دقیقه برنامه ورزش بدن شما را در شرایط خوبی حفظ می‌کند.

چگونه بیشترین کالری را بسوزانید

تمرکز این حرکات‌ تمرینی روی افزیش قدرت عضلات و تعادل شما است. این حرکت‌ها را در هر شرایط و محیطی‌ بدون داشتن هر گونه وسیله ورزشی می‌‍توانید انجام دهید.ما انجام این حرکت حرکت‌ها را با برنامه ورزشی زیر برای شما راحت تر کردیم. برای شروع یکی‌ از زمان بندی‌های زیر را انتخاب کنید:

۳۰/۳۰ :هر چند ‌ست از حرکتها را که میتوانید در ۳۰ ثانیه انجام دهید، سپس ۳۰ ثانیه صبر کنید و حرکت بعدی را شروع کنید.

۵۰/۱۰ :هر تعداد که می‌توانید از حرکت ورزشی را در ۵۰ ثانیه کامل کنید، ۱۰ ثانیه استراحت کنید و به سراغ حرکت بعدی بروید.

تمرین ۱

حرکت پل خوابیده بدن: طاق باز روی زمین دراز بکشید، زانوهای خود را خم کنید و سپس باسن خود را از زمین جدا کنید به نحوی که تنها محل اتصال شما با زمین کفه پا ، سر و گردن باشد. در ادامه این حرکت یک پای خود را از زمین بلند کنید و سپس این کار را با پای مخالف انجام دهید.

تمرین ۲

فشار بر عکس شانه: دستان خود را روی زمین و باسن خود را بالا بیاورید؛ به نحوی که کمر و پای شما صاف باشد. تقریبا بدن شما با زمین یک مثلث ر ا تشکیل می‌دهد. حالا با فشار به پایین و بالا بدن خود را روی شانه‌ها بالا و پایین ببرید.

تمرین ۳

حرکت لانج: مستقیم بایسیتد، حالا با یک پا به جلو یک گام بلند بردارید و روی زانوی مخالف بنشینید؛ بدون این که زانوی شما زمین را لمس کند،  ۳ ثانیه صبر کنید، به حالت اول برگشته و این حرکت را با پای مخالف تکرار کنید.

[click_like post_id='156399']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.