444

۲ دمنوش عالی برای کاهش وزن

|
0 دیدگاه

دنبال کردن یک رژیم با کالری محدود برای طولانی مدت بسیار سخت است؛ اما راه حال دیگر برای کاهش وزن، داشتن یک رژیم غذای متعادل و نوشیدن برخی‌ از چایو دمنوش‌ها است.

۲ دمنوش عالی برای کاهش وزن

برخی‌ از این نوشیدنی‌ها اشتها شما را کم و برخی دیگر متابولیسم بدن شما را افزایش می‌دهند. شاید این مطلب به ظاهر تبلیغاتی باشد ولی‌ دلایل علمی‌ زیادی برای اثربخشی این نوشیدنی‌ها وجود دارد.

چای زرشک

ریشه، میوه و ساقه زرشک حاوی مقادیر فراوان از ماده‌ای به نام بربرین است. بربرین یک ماده بسیار قوی طبیعی است که اثر چربی‌ سوزی بسیار قوی در بدن دارد. در مطالعات که در چین انجام شده، مصرف دمنوش و چای از این ماده غذایی از افزایش وزن جلوگیری می‌کند و  با چربی‌ سوزی تاثیر مهمی‌ در کاهش وزن دارد.

 علاوه بر آن برخی‌ از مطالعات دیگر نشان داده، مصرف این ماده غذایی سبب افزایش مصرف انرژی‌ و متابولیسم در بدن می‌شود و با کم کردن تعداد گیرنده‌های چربی‌ روی سلول‌ها جذب چربی‌ از غذا را کم می‌کند.

در کنار داشتن یک رژیم کاهش وزن متعادل مصرف این دمنوش می‌تواند کمک خوبی‌ برای سرعت بخشیدن به کاهش وزن باشد.

rwybws

این دمنوش قرمز، طبیعی و شیرین مزه از بوته گیاه ریبوس تولید می‌شود و یک ذوب کننده قوی چربی‌ در بدن است. مقادیر زیاد پلی‌فنول و ایزو فلاوونید‌های موجود در این گیاه از انباشته شدن چربی‌ در بدن پیشگیری می‌کند و همینطور از تولید سلول‌های جدید چربی‌ در بدن. مقادیر فراوان از این دو ترکیب در این گیاه، تاثیر زیادی رو یمتابولسیم چربی‌ در بدن دارد.

پس اگر رژیم دارید و وزن کم نمی‌کنید نوشیدن این دمنوش می‌تواند کمک بسیار زیادی به شما کند

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.