Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
لطفا هر چه زودتر با قند و شکر خداحافظی کنید!
459

لطفا هر چه زودتر با قند و شکر خداحافظی کنید!

|
0 دیدگاه

این روزها آنقدر سرطان زیاد شده که اکثر افراد برای دوری این بیماری از خود و خانواده شان حاضرند هر کاری بکنند.

لطفا هر چه زودتر با قند و شکر خداحافظی کنید!

می‌توان گفت رژیم غذایی مهم ترین عامل ابتلا و پیشگیری از سرطان است.اما اینکه چه چیزی دقیقا باعث ایجاد و رشد سلول‌های سرطانی می‌شود دقیقا مشخص نیست.در این مطلب به شما یک پیشنهاد ساده می‌کنم و آن این است که قند و شکر مصرف نکنید!به همین راحتی می‌توانید یکی از مهم ترین عوامل ایجاد سرطان را از رژیم غذایی تان حذف کنید.

مواد غذایی عفونت زا را بشناسید؛ اگر عفونت را درمان نکنید باید به دنبال درمان سرطان باشید…

شکر منبع انرژی سلول‌های سرطانی

در سال ۱۹۲۰ برنده جایزه نوبل دکتر Otto Warburg این تئوری که قند و شکر موجب رشد و پیشرفت سلول‌های سرطانی می‌شوند را مطرح کرد.او معتقد بود که تجزیه قند و شکر در بدن باعث تولید مواد شیمیایی مختلفی می‌شود که موجب رشد سلول‌های سرطانی و نقایص میتوکندریایی می‌شود.

این تئوری تا به امروز پابر جاست و به لطف تحقیقات گسترده ما امروزه می‌دانیم که بدون شک شکر یکی از اصلی ترین علل رشد سلول‌های سرطانی است.در هنگام مصرف بیش از حد قند و شکر بدن ما به انسولین مقاوم می‌شود.زمانی که این اتفاق می‌افتد بدن برای متابولیسم شکر فاکتور رشد شبه انسولین (IGF) تولید می‌کند.

IGF همان چیزی است که باعث رشد مداوم سلول‌های سرطانی در بدن می‌شود.این غذاها سرطانزا هستند؛ لطفا آن‌ها را نخورید… در نت نوشت این مطلب را بخوانیدبدن انسان مداوم در حال چک کردن مرگ و میر و رشد سلول‌های جدید است.فاکتور شد شبه انسولین این سیگنال‌ها را مسدود کرده  و بدن نمی‌تواند سلول‌هایی را که زمان مرگ آن‌ها فرا رسیده را تشخیص دهد.

بنابراین این سلول‌ها مداوم رشد می‌کنند.این سلول‌ها همان سلول‌های سرطانی هستند که ارگان‌های بدن را نیز درگیر می‌کنند و شکر سوخت مورد نیاز برای رشد این سلول‌ها را فراهم می‌کند.به همین دلیل است که در افرادی که نگرانی ترشح IGF وجود دارد مانند افراد مبتلا به دیابت، میزان نرخ مرگ و میر ناشی از سرطان نیز بسیار بالا است.

قند و شکر اولین جایگاه را برای تامین سوخت سلول‌های سرطانی را دارا هستند!

چگونه شکر را از رژیم مان حذف کنیم؟

اولین قدم این است که مصرف قند و کشر مصنوعی را از رژیم غذایی مان کاملا حذف کنیم.مواد غذایی حاوی قند طبیعی مانند میوه‌ها سرشار از مواد مغذی و ویتامین‌ها هستند.اما قند مصنوعی نه تنها کوچکترین منفعتی برای بدن ندارند بلکه باعث رشد سلول‌های سرطانی می‌شوند.

قند و شکر  دقیقا مانند کوکائین اعتیاد اور هستند!

البته این بدان معنا نیست که نمی‌توانید این اعتیاد را ترک کنید، بلکه فقط کافی است مغزتان را به دوری از آن عادت دهید و بعد از مدتی خواهید دید که از طعم آن بیزار می‌شوید!نوشابه نخورید؛ نوشابه‌ها تهدید جدی برای سلامتی بدن هستند…. اولین راه دوری از مصرف نوشابه است.یک قوطی نوشابه قندی بسیار بالاتر ازحد مورد نیاز بدن را دارد.

خوردن مواد پروتئینی می‌تواند سطح قند خون بدن و انسولین را متعادل نگاه دارد و هوس شما را در برابر مصرف نوشابه و دیگر مواد قندی کنترل کند.

[click_like post_id='157338']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.