Notice: Undefined property: wpdb::$get_charset_collate in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-includes/wp-db.php on line 618

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 510

Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/salamati.ir/httpdocs/wp-content/plugins/doctor-profile/includes/helpers.php on line 525
خطرات و عوارض جدی موبایل برای زن باردار
749

خطرات و عوارض جدی موبایل برای زن باردار

|
0 دیدگاه

رایانه و موبایل برای زن باردار و جنین جزو خط قرمزهای دوران بارداری است. متخصصان در رابطه با استفاده از تلفن همراه و رایانه به زنان باردار هشدار داده و میزان استاندارد استفاده از وسایل دیجیتالی را تعیین کردند.

عوارض موبایل برای زن باردار و جنین

موبایل و سایر وسایل دیجیتالی به دلیل اشعه هایی که تولید می کنند برای سلامت زن باردار و رشد جنین بسیار مضر هستند.

پزشکان توصیه کرده اند که زنان باردار روزانه بیشتر از ‪ ۸‬ساعت در معرض امواج الکترومغناطیس که در رایانه، تلفن همراه، دستگاه های مایکروویو و به میزان بسیار کم در تلویزیون وجود دارد، قرار نگیرند.

یک متخصص بابیان این مطلب گفت:این امواج ممکن است بر روی رشد جنین تاثیر گذار باشد.

متخصص زنان و زایمان،افزود:حتی تحقیقات نشان داده امواجی که در رایانه وجود دارد می تواند بر کیفیت اسپرم مردان نیز تاثیر بگذارد و باعث عقیم شدن آنها شود.

خطرات رایانه و موبایل برای زن باردار و جنین در دوران بارداری

استفاده از رایانه این روزها یکی از الزامات زندگی شده است، استفاده از این دستگاه نه فقط در محیطهای کاری بلکه در خانه ها هم به شدت افزایش پیدا کرده است.

رایانه با تمام کارگشایی که برای بشر داشته ضررهایی را هم به جسم او وارد می کند.کارشناسان بهداشت حرفه ای و ارگونومی معتقدند کار با رایانه عوارضی به همراه دارد، از جمله مهم ترین آنها، می توان به مشکلات بینایی برای کاربر، عوارض مفصلی و عضلانی، استرس و تنفس گازهای مضر متصاعد شده از رایانه اشاره کرد.

[click_like post_id='157508']

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.