306

سرطان در زنان ۶ برابر می شود!

|
0 دیدگاه

 ممکن است سلولی طبیعی خود بخود و بدون دلیل مشخصی به سلولی سرطانی تبدیل شود. دخانیات و الکل از مواد سرطان زا به شمار می روند که می توانند باعث به وجود آمئن سرطان شوند.

سرطان در زنان ۶ برابر می شود!

عوامل سرطان زای دیگری هم وجود دارد. سرطان انواع مختلفی دارد ولی درمان مطمئنی برای آن وجود ندارد.زن و مرد هر دو با خطر بروز سرطان روبه رو هستند و باید اظهار کرد که می توان از آن پیشگیری کرد.

 روزنامه گاردین به استناد تحقیقی از مرکز مطالعات سرطان انگلیس نوشت: در بیست سال بعد زنان ۶ برابر بیش از مردان به سرطان مبتلا می شوند. روزنامه گاردین در مقاله ای به نوشته «هارون صدیق» نوشت: براساس پیش بینی متخصصین در ۲۰ سال آینده میزان سرطان در بین زنان حدوداً ۶ برابر بیش از مردان خواهد بود.

متخصصین چاقی را عامل این رشد می دانند. گاردین اضافه کرد: مرکز تحقیقات سرطان انگلیس در تحلیلی نوشته است چون که سرطان های مرتبط با چاقی تنها زنان را تهدید می کند، افزایش تعداد افراد خیلی چاق احتمالا باعث شیوع بیشتر این بیماری در میان زنان می شود.

گاردین ادامه داد: پیش بینی می شود سرطان های تخمدان،‌ دهانه رحم و سرطان های دهان بیشتر شوند. از این افزایش سهم مردان و زنان به ترتیب ۰٫۵  و ۳ درصد می باشد.

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.