182

چگونه می توان با روش های خانگی لک های پوستی را از بین برد؟

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند با ایجاد لک های پوستی  زیبایی چهره شما را تحت تاثیر قرار دهند.

چگونه می توان با روش های خانگی لک های پوستی را از بین برد؟

 برای مقابله با این پدیده، راه های مختلفی وجود دارد که استفاده از داروهای شیمیایی یکی از آن هاست. اما لازم است بدانید که می توان از طب سنتی و روش های خانگی نیز برای درمان لک های قهوه ای پوست کمک گرفت.

با بالارفتن سن، بدن دچار تغییرات زیادی می شود. ظاهر شدن  لکه های قهوه ای برروی پوست دستها یکی از این تغییرات است که باعث ایجاد ناراحتی در سالمندان می شود و متاسفانه راهی سریع برای از بین بردن این یک های پوستی وجود ندارد.

لکه های قهوه ای معمولاً در مناطقی از پوست دستها که در تماس با نور خورشید است رفته رفته به وجود می آیند و می توانند باعث ایجاد ظاهر نامناسب در پوست شوند.

برای از بین بردن لکه هایی که به درمان با داروهای شیمیایی معمولاً پاسخ نمی دهند می توان از ترکیب عسل و پیاز استفاده کرد و با مداومت در مصرف لکه ها را از روی پوست پاک کرد.برای درست کردن این ترکیب درمانی به یک عدد پیاز تازه نیاز دارید و پس از خرد کردن پیاز آن را با مقداری عسل ارگانیک ترکیب کرده به هم بزنید تا یک محلول یکدست ایجاد شود.

این ترکیب را می توانید به وسیله پنبه به نقاط دارای لکه های زرد پوستی بر روی دست کشیده و برای مدتی بگذارید تا باقی بماند و خشک شود. در کمتر از یک ماه لکه ها به طور کامل از روی پوست پاک شده و نیزچین و چروک های احتمالی از بین می روند.

هر دو ماده به کار رفته دراین ترکیب شامل عسل و پیاز دارای خواص درمانی منحصربفرد برای سلامت بدن هستند، در عسل مواد پاک کننده لایه بردارو ترمیم کننده سلول های پوستی وجود دارد همچنین در پیاز مواد ضد عفونی کننده و ضد باکتریایی وجود دارد که دست‌ها را جوان می کنند.

کارشناسان در عین حال توصیه می کنند افراد از کرم های ضد آفتاب برای حفاظت دستها و صورت خود در مقابل نور خورشید استفاده کنند همینطور با مرطوب نگه داشتن دستها بویژه پس از استفاده مواد شوینده مانع از خشکی، التهاب و نیز ایجاد چین و چروک در دستهای خود شوند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.