369

آقایان با نور درمانی میل جنسی خود را افزایش دهند!

|
0 دیدگاه

Sexual Desire (میل جنسی) یا تمایل جنسی به علاقه برای رابطه جنسی می گویند. معمولی ترین رویداد جنسی میان زن و شوهر میل جنسی می باشد که زن و شوهر نباید در آن کوتاهی کنند و هر کاری برای افزایش آن انجام دهند.

آقایان با نور درمانی میل جنسی خود را افزایش دهند!

راه های متفاوتی برای افزایش میل جنسی مردان و زنان وجود دارد که نور درمانی یکی از آن هاست.دانشمندان ایتالیایی می‌ گویند که با استفاده از اتاقک نوری که برخی افراد برای درمان اختلال خلقی فصلی (SAD) استفاده می‌ کنند، می‌ توان زندگی جنسی مردان مبتلا به کمبود میل جنسی را بهبود بخشید.

به گزارش سلامتی و به نقل از WebMD، مطالعات قبلی نشان داده‌ اند که علاقه جنسی مطابق با فصول تغییر می‌ کنند و بیان کرده‌ اند که میزان نور می‌ تواند در میل جنسی نقش داشته باشد.این گفته دانشمندان ایتالیایی را واداشت تا پاسخ‌ های روانی و جنسی افراد را در پاسخ به نور آزمایش کنند.

از شرکت‌ کنندگان این مطالعه خواسته شد تا هر روز صبح ۳۰ دقیقه جلوی اتاقک نور بنشینند. یک گروه جلوی نور روشن و دیگری جلوی اتاقکی می‌ نشست که نور بسیار کمتری داشت. پس از ۲ هفته، محققان به ارزیابی شرکت‌ کنندگان از نظر رضایت جنسی و میزان تستوسترون پرداختند.

دکتر اندریا فاجیولینی که ریاست گروه تحقیق را بر عهده داشت می‌ گوید که آنها «تفاوت‌های نسبتاً چشمگیری» بین آنهایی که نور فعال می‌ گرفتند با بقیه مشاهده کردند.محققان به جز رضایت بیشتر جنسی در این افراد شاهد سطح بالاتر تستوسترون در آنها بودند.

فاجیولینی می‌ گوید:

افزایش میزان تستوسترون توضیح‌ دهنده رضایت بالاتر جنسی گزارش‌شده است. در نیم‌ کره شمالی، تولید تستوسترون بدن به طور طبیعی از نوامبر تا آوریل افت دارد و بعد در طول بهار و تابستان افزایش یافته و در اکتبر به اوج خود می‌رسد. اثر این قضیه در نرخ تولید مثل دیده می‌ شود. بیشترین میزان بارداری در ماه ژوئن اتفاق می‌افتد. استفاده از اتاقک نور همان کار طبیعت را انجام می‌ دهد.

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.