6176

ویتامین تقویت قوای جنسی

|
0 دیدگاه

اگر می خواهید عملکرد جنسی خوبی داشته باشید بهتر است نسبت به دریافت برخی ویتامین ها از جمله ویتامین ایی بیشتر دقت کنیدو بهبود عملکرد جنسی ما با استفاده از برخی خوراکی ها میسر خواهد بود.

تقویت قوای جنسی با تغذیه مناسب

برخی نکات مهم در این زمینه را در ادامه این مطلب در اختیارتان قرار خواهیم داد با ما همراه باشید.

استقامت جنسی بدون گردش خون قوی، معنایی ندارد

تغذیه براساس رژیم غذایی حاوی فیبر محلول و انواع آنتی‌اکسیدان‌ ها برای دستیابی به این هدف ضروری است. نکات مهمی مانند حفظ وزن در محدوده سالم و جدی گرفتن ورزش نیز می‌ توانند در تقویت استقامت جنسی نقش تاثیرگذاری داشته باشند.

سیترولین

سیترولین، نوعی ماده مغذی گیاهی است که میزان اسید نیتریک را در بدن افزایش می‌ دهد.

براساس گزارش Longevity Medicine Review، عملکرد سیترولین با داروهای تقویت نیروی جنسی قابل مقایسه است. اسید نیتریک در رساندن اکسیژن به خون کمک می‌ کند، سرعت جریان خون را افزایش می‌ دهد و درنتیجه استقامت جنسی را بهبود می‌ بخشد. هندوانه به‌ طور طبیعی حاوی مقدار زیادی از سیترولین است.

ویتامین E

در این زمینه می‌ توان ویتامین E را به‌ عنوان نوعی ویتامین لذت‌ آور در نظر گرفت، چون توانایی زیادی در افزایش هورمون‌ های جنسی، تقویت میل جنسی و بهبود وضعیت خلق‌وخو دارد.

ویتامین E، به‌عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی، شکل‌گیری نشانه‌ های پیری را هم به تاخیر می‌ اندازد و درنتیجه می‌ تواند به‌طور غیرمستقیم، عملکرد جنسی مطلوب را در سنین بالاتر تقویت کند. بادام، بادام‌زمینی و اسفناج، همگی از بهترین منابع برای دریافت ویتامین E هستند.

معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.