299

کار با شکم خالی! هرگز!

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

افراد شاغل نباید هرگز با شکم گرسنه شروع به کار کنند، چون بازدهی و سرعت عمل و تمرکز آن ها دچار اختلال خواهد شد فعالیت کاری انرژی کافی می طلبد و این افراد در صورت گرسنه ماندن و خالی بودن معده دچار کسالت و خستگی خواهند شد.

کار با شکم خالی! هرگز!

برای دریافت توضیحات بیشتر بهتر است به ادامه مطلب در این باره مراجعه کنید.

 هیچ فردی نباید در زمان رسیدگی به وظایف شغلی گرسنه باشد، چون گرسنگی به‌راحتی افراد شاغل را به دردسر می‌اندازد. مطالعات نشان داده‌اند که همزمان با پایین آمدن سطح قند خون، تمرکز هم ضعیف می‌شود و دامنه حواس نیز محدودتر می‌گردد. چنین مشکلاتی واقعا برای ذهن مضر هستند.

از طرف دیگر، اگر معده افراد شاغل در زمان کاری کاملا پُر باشد، احساس کسالت و تنبلی مانع از عملکرد درست آنان می‌شود. با توجه به این نکات، افراد شاغل باید تغذیه استاندارد داشته باشند و از افراط و تفریط پرهیز کنند.

افرادی که ناهار سنگین و پُرچرب می‌خورند، به‌اندازه افراد گرسنه با اختلال در تمرکز مواجه می‌شوند. از اینترنت دور بمانید! هر کدام از شبکه‌های اجتماعی مجازی، ایمیل‌ها، پیام‌ها و انواع سرگرمی‌های اینترنتی، برای ایجاد اختلال در تمرکز افراد کافی هستند. مطالعات نشان داده‌اند که وقتی افراد برای سرک کشیدن به شبکه‌های اجتماعی، آنلاین می‌شوند، خیلی طول می‌کشد تا دوباره به فعالیت کاری خودشان برگردند.

چنین اتفاقی درنهایت تمرکز افراد شاغل در محل کار را مختل می‌کند. بنابراین، اگر فعالیت کاری شما به اینترنت نیازی ندارد، حتما از فضای آنلاین دور بمانید!

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.