226

۴ ورزش مناسب در کاهش عصبانیت

|
0 دیدگاه

برخی افراد بیشتر زمان ها عصبانی هستند و با این رفتار علاوه بر اینکه باعث ناراحتی دیگران می شوند، خودشان را هم اذیت می کنند و به سلامت خود ضرر وارد می کنند.

۴ ورزش مناسب در کاهش عصبانیت

اما ورزش کردن در اینجا هم به کمک ما می آید و کمک می کند انرژی های منفی شما به انرژی مثبت تبدیل شود. در این مطلب قصد داریم شما را با ورزش هایی آشنا نماییم که در زمان عصبانیت بسیار مفید می باشند.

۱. بوکس

ضربه زدن به کیسه بوکس کالری زیادی می سوزاند و برای فرو نشاندن عصبانیت مناسب است. پیشنهاد می‌شود که ۶ تا ۱۰ بار در هر ست به کیسه بوکس ضربه بزنید تا انرژی منفی شما تخلیه شود.

۲. وزنه زدن و عصبانیت

وزنه زدن باعث ایجاد آرامش می‌شود و افسردگی را دور می‌کند. سعی کنید به هنگام وزنه زدن کمر را صاف نگه دارید. عضلات شکم را منقبض کنید. وزنه را در سه تا چهار ست با ۶ تا هشت تکرار بلند کنید.

۳. استفاده از توپ پزشکی 

توپ پزشکی را با عضلات منقبض و کمر صاف بلند کنید. توپ را بالا برده و محکم به زمین بکوبید. مراقب باشید که توپ با صورت شما برخورد نکند. بهتر است در سه تا چهار ست ۱۰ تا ۲۰ بار توپ را به زمین بزنید.

۴. دویدن بر روی شیب

بعد از دویدن شما روحیه بهتری پیدا می کنید. می‌ توانید بر روی تردمیل و در حالت شیب بدوید. تا آنجا که می‌توانید سریع بدوید. می‌توانید در دوره‌های کوتاه مدت و با استراحت‌های ۶۰ تا ۶۰ ثانیه‌ای دویدن را انجام دهید.

0 پسندیده شده
معصومه حیدری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.