396

قهوه قارچ هم به بازار آمد!

|
0 دیدگاه
اجاره آپارتمان مبله ارزان

“Fungus” یا به زبان فارسی قارچ ها کار تشکیل دسته ای از یوکاریوت ها را به انجام می رسانند و باید بگوییم که قارچ ها نه جانورند و نه گیاه.

قهوه قارچ هم به بازار آمد!

قارچ ها در طبیعت تاثیرات متفاوت و زیادی دارند. قارچ از زبان انگلیسی می آید و Mushroom نام لاتینی است که قارچ بصورت مستقیم از آن تصویب شده است. قهوه قارچ هم تا مدتی دیگر به بازار عرضه می شود.

قهوه و درمان بیماری ها

در حال حاضر، قهوه تولید شده از قارچ روندی قابل ستایش در صنعت تغذیه است. تحقیقات نشان داده است قهوه سوخت و ساز بدن را افزایش داده، از آلزایمر پیشگیری کرده و خطر ابتلا به افسردگی را کاهش می دهد. با این حال، قهوه قادر به تشدید بی خوابی و اضطراب می شود.

سازندگان فنلاندی قهوه قارچ، Four Sigmatic، ادعا کرده اند؛ این نوشیدنی جدید بدون عوارض جانبی کافئین می تواند به عنوان یک نوشیدنی روزمره عرضه کند.

این نوشیدنی به تعبیر داوران “غنی” و “دلپذیر” بوده و ترکیبی مانند چای و قهوه است. Tero Isokauppila بنیان گذار شرکت Food Republic گفته است در حالی که ممکن است افراد با شنیدن ایده قهوه قارچ یک ابرویشان را بالا بیاندازند من امیدوارم نوشیدن این نوشیدنی جدید در آینده به عنوان امری عادی مانند ماهی خوردن تلقی شود.

Four Sigmatic، ادعا کرده است “قارچ دارویی” آن ها به گونه ای است که افراد پس از مصرف آن افزایش قدرت مغز و بهره وری را بدون هیچ گونه عوارض جانبی تجربه می کنند.

فرآیند تولید قهوه قارچ

این فرایند شامل میعان و خشک کردن انواع مختلف قارچ به عصاره است که به طور منظم با قهوه مخلوط می گردد.

اگر چنین روندی بر روی قارچ Maitake صورت گیرد سطح قند خون را تنظیم کرده و اگر روند مشابه روی قارچ Chaga صورت بگیرد به خاطر اسید قهوه موجب ناراحتی معده تان می شود. قارچ های Maitake قادر به رقیق کردن خون و کنترل فشار خون هستند که به خودی خود یک منبع دارویی محسوب می شوند.

اجاره آپارتمان مبله ارزان
0 پسندیده شده

از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره آبی مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.